Bir kız her özel günlerinde beni hep tersler neden ben?

İş yerinden herkes ile iyi güler eğlenir ama benimle öyle olmuyor Regl dönemlerinde normalde benimle de iyi geçinir gelin görün ki bugün yine çok soğuktu ve elinde ped gördüm

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Is arkadaslarini mi takip ediyorsun 😐 bu rahatsiz eder, senin gordugunu farketmis olabilir... utanc verici bir durum bir bayan icin bu.

0|0
    0|0
    • 3ay

Utanç verici mi biz her konuyu konuşuyoruz onlarla herkes senin gibi değil
      Cinsellikte ben eşimi nasıl mutlu ederim diye soruyorum ben bazen onlara onlarda anlatıyor bende anlatıyorum merak ettiklerini
      utanç verici dediğin bir kadınının en doğal şeyi Regl olmak
      Ve sen bir kadın olarak bunu utanç diye tanımlıyorsan sana diyecek bir şey yok

• 3ay

Keske dogru okuyabilseydiniz. takip edildigini bilmek utanc verici regl olmak degil. ve belkide her konuyu konustugin icin ozel gunlerinde sana soguk davraniyordur 😉

• 3ay

Keşke anlayabilseydin beni

• gorduysen gordun ne yaziyon buraya kardeşim ya. snaki cok anormal bisey? o kadin gordugunu gorduyse cok ayip olmus yanii

0|0
    0|0
    • 3ay

Gördüğüm için yazmıyorum bu kadar ön yargılı olma benim onlarca kız arkadaşım var onlara ben ped bile alıyorum mesele bu değil
      ufkunu aç konu bu değil

• Olabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden sadece bana karşı soğuk ama

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...