Selena Gomez: "Bekaret Gitti Saflik Bitti" Demis Siz Ne Diyorsunuz?

Elbette ki namus sadece bir zarla olculemez ama yine de dusuncelerinizi merak ediyorum, bekaretini kaybetmis kizlar sucluluk duygusu hissettiler mi hic?

Bekaretten once ve sonra dersek hayatinizi nasil tanimlarsiniz?

Güncellemeler:
kimsenin bilmedigini dusunun, kendi icinizde nasil yasarsiniz milletin dusuncelerini siz ne dusunursunuz kendiniz hakkinizda?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• ben evlenip ayrilmis biri olarak söylüyorumki keske evlenmeseydim bekaretimi hic kaybetmeseydim kendimi cok eksik hissediyorum bekareti olan kizlara göre daha düsük gibiyim kötü bisey yapmamis olmama ragmen

1|4
    1|0
    • niye düşük olucakmışsın. bekaretini koruyup diğer taraftan cinselliği başka yerlerinden yaşayan kızlar saf mı oluyo şimdi! senden benden iyi biliyolar cinselliğe dair herşeyi bıraksana.

• evlenmek istedigim erkegin ailesi bakire degilim diye evlenme isini erteledi cünkü düsünmek istiyolarmis bu durumu !

• bence böyle düşünmen doğru değil ki. evlenip boşanmış olmak kötü değilki. ama evli iken yaptığın hatalar varsa kendine ait hatalar o kunuda kendini hesaba çeker bir daha böyle olmamaya dikkate dersin.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir zarla kimin ne mal olduğu anlaşılıyor mu? Vay haline..

BÖ masumiyete inanmazdım.

BS inandığımda masum olmadığımı anladım.

Bla bla bla..

(..)

1|1
    0|2
    • aslinda anlasiliyo gibi bisey yok da sadece masumiyetimi kaybettim demis siz boyle dusunuyor musunuz(du) benim sorum..

• Düşünmüyorum. Düşünme yetim kayıp.

• bizim toplumumuz böyle şeyi çok aşağıladığı için psikolojik olarak insan kendini rahatsız hisseder.

1|1
    0|1
  • BAKİREYİM CİN GİBİYİM!

GİTTİKTEN SONRA " BU MUYMUŞ LA DÜNYANIN OLAYI" DİYE SAFLAŞMA İHTİMALİM YÜKSEK :)

0|1
    1|0
  • Bekaret gidince saflık bitiyomuymuş. Bakire olan her kız safmıymış

0|0
    0|0
    • Elbette her kiz degil ama zaten burda senin dusuncelerin onemli sence masumiyet gidiyor mu yoksa degisen bisey yok mu?

• Bence yok

• yani herkez yan gözle bakar o bunla yattı bende yatayım diye tecavüz eder aileler kızlarını evine almaz ailenin başı eğik gezer namus çok önemli bence saflıkta masumiyet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Özellikle belli bir yaşa geldikten sonra bakire kalmak gerçekten saflık. Yaklaşık 7-8 ay önce bir kadınla beraber oldum. Hiç evlenmediğini söylemişti. Yalnız yaşayan bir öğretmen kendisi. Söylediğinde aldırış etmedim sevişirken, istekliydi de, tereddütsüz gibi geldi bana, şaka yapıyor sandım, klişe yatak şakası gibi algıladım. Ben 30, o 34 yaşında düşünebiliyor musunuz: Kadın bakire? Şoka girdim. İçimden adettir herhalde filan dedim. Bir şey de demedim. Sabaha şüphe sebebiyle tekrar yokladım, gerçekten bakireymiş. Kaç yaşında kadın, bozdun beni, evlenmelisin benimle muhabbeti yaptı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...