İc dudak farkli?

Arkadaslar 15 yasimda o bölgemde sarkma oldu ic dudaklarim 4 cm cikikti cok piskolojim bozulmustu ameliyat oldum simdi hic ic dudak kalmadi sirf ön kisinda bu bir sorubmu ileri icin :( cok kötüyüm. 3 senr önce oldum ameliyati

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsel birleşmeye engel teşkil etmeyeceği için sıkıntı olmaz senin adına. Boş yere stres yapma.

0|0
    0|0
    • 3ay

Sonunda düzgün bir yorum :( cok korkuyorum sonucta ic dudak bosa yaratilmadi benim Şu an sag ic dudagim yarim. Yani önde var arka kisimlarda hic yok.. Bu gercekten hem ileride cinsel yasamda hemde cocuk sahibi olmada dogum da sizce sorun olmaz mi? :(

• 3ay

Rica. Sorun falan olmaz! Allah başka dert vermesin, bunlar ufak şeyler. Salla, takma.

• 3ay

Ya cok güzel söyledin :) tesekür ederim cok

Erkekler Ne Diyor 18

• hata sende ve ameliyatı yapan müsveddenin hatası. 15 yaşında gelişim tamamlanmamış. 18 yaşına kadar kızlar ameliyat olmaz. gelişim tamamlanmak zorunda. siz erken ötmüşsünüz başınız kesilmiş.

bekleyecektin kızım. hemen apar topar ameliyata neden girdin. doktor denen alçak da kendine pay aldı

0|0
    0|0
  • Nasıl şu an çizgi gibi mi?

0|0
    0|0
  • Yok artık o yaşta ameliyat mi oldun?

0|0
    0|0
  • hiç bir problemin yok merak etme, gayet sağlıklısın, seni seven de seni her haliyle sevecektir, endişen olmasın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Umarim dogumda ileride sorun yaratmaz :(

• 3ay

Tamam coktesekür ederim bir cevabi en iyi görüs saydim ama emin olabilirsiniz kii bu cevap hak etti

• 3ay

:)
      önemli değil canım o, mühim olan, senin aklında ki sorulara cevap bulabilmiş, seni birazcıkta olsa rahatlatabilmiş olmamız.

• güzel olmuş işte.

0|0
    0|0
  • ıyy iç dudaksız vajinadan nefret ederim çok iğren oral bile yapmam emmeyi seviyorum ben

0|0
    0|0
  • Sarkisj bisey olmaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama yok ic dudak sarkmiyor hic yok bir tarafta

• 3ay

Suda var yas 15 ergensin be ilişki sıralarında genişler ve sarkar ama yine kafamda bisey oluscaksa doktor

• Doktor sorun olmaz dedi ise sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Doktor ameliyattan sonra bakti ama hicbisey demedi yani esit degil diye bence kendi hatasini söylemek istemedi :( cok mutsuzum hala.

• 3ay

Bence bosverelim :D

• olmaz ya bence ben olsam takılmam bu tarz şeylere.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama aciyordu hep kasinti oluordu :( sence evlenecegim erkek bunu takarmi hic esit degil ve cocuk dogurunca falan ic dudak olmadan sorun olurmu

• 3ay

Bence olmaz ama sen sorun ediyorsan bu kadar bir psikolog baksın..

• neden oldun peki anlamadım o yaşta

0|0
    0|0
  • makine duruyormu yerinde boş ver içini dışını :D

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama ic dudak yok gibi artik :( iyice hepsini almis cok mutsuzum bu ileride evlenince sorun olur diye korkuyorum

• Nası ya tam anlamayamadım. Düzmü oldu yani?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ic dudak cok cok kisa nerdeyse hic yok bir tarafta var digerinde yok ama doktor baktiginda hic demedi yamuk olmus falan diye

• Sen bildiğin sünnet olmuşsun yav.

0|0
    0|0
  • İç dudaklar zamanla birazdaha cikar

0|0
    0|0
  • benim hatunum olsan bunu hiç sorun etmezdim. ameliyat olmamış olsan ilk hali ile olsa bile sorun etmezdim. gözlerimin içine bakıp seni seviyorum diyecek kızı vajina dudakları şöyle böyle diye kafama takmazdım.. iç dudaklarının hiç olmaması fena bir durum değil, ipince dudakları olan bir kızla ilişkim olmuştu çokta zevkliydi içine girmek.

0|0
    0|0
  • Kötü değildir ama merak ettim bir gorup öyle yorum yapsaydik :)

0|0
    0|0
  • Şu an kac yasindasn

0|0
    0|0
  • Nasıl bir sarkma bu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 15 yaşında ben daha cinsel organımı görmemiştim. Millet kendini seviyor.

0|1
    0|0
  • takma ya 😑

0|0
    0|0
  • Nasıl iç dudak kalmadı 😨

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok gibi kisa bir tarafta yok diger taraf 2 cm gibi canim cok uzuluyofm sence bu ileride evlilik cocuk dogurma falan sorun olurmu :(

Yükleniyor...