Korkuyorum sakın dalga geçmeyin?

ya bir adet olamadım. 2 aydır falan. Sadece silerken pıhtı ya da az miktarda kan geliyo duşta yıkadım hep pıhtı pıhtı döküldü içerden. Acaba silerken abarttım da zarımı mı yırttım ki? banyoda zarım elime gelivercekmiş gibi korktum :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• zar öyle ele geliverecek bir şey değildir. zarın yırtılması sandığın kadar kolay da değildir. parmak kızlık zarını bozmadan içeri kadar girebiliyor. çok fazla sok çıkar yapmadıysan o hala orda duruyordur. sendeki problem düzensizlik. parmağını o kadar sokuğ da temizlemek hijyenik değil hem ;)

1|0
    0|0
    • 3ay

gelivercek gibi dediğim kuruntu yaptım yani ona bakma. madem öyleyse korkmayayım. acısız olur adetlerim genelde ama çok yoğun olurdu. dedim bozdum da hissetmiyo muyum acaba

• 2ay

evet

• 2ay

peki. geçmiş olsun diyelim

En İyi Kız Görüşü

• Bişe olmadı çok cahiliz çok... zar öyle elle tutulan bişey değil ki yırtılma falan yok zaten düzgün bir eğitim verilse böyle kulaktan dolma 50 yıllık şehir efsanesi şeyleri duyuluyp yayilmazdi

2|0
    0|0
    • 3ay

elle tutulan dediysem orda kuruntu yaptım oraya takma.

Erkekler Ne Diyor 6

• Kızlık zarını dalak falan sanıyosun heralde.

Zarım elime gelivercek ne demek lan.

2|0
    0|0
    • 3ay

kuruntu yaptım işte korktum diyorum

• "Askim bakire misin?
    Ya askim darbe gecesi tankin namlusu var ya, gel sen bana gir..."
    Cok tanidik geldi

1|0
    0|0
  • büyük ihtimalle bişey olmamıştır, emin olmak isteyorsan ayna yöntemiyle kontrol edebilirsin...

1|0
    0|0
  • abla kurum bağlamışsın sen. itfayeyi ara

0|0
    1|1
  • içine sokmadıksan bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Üzülme arada gecikebilir

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adet duzensizligin var belli doktora gitmeni oneririm. ilerde kist yapabilir

1|0
    0|0
  • Doktora gitmelisin.

1|0
    0|0
Yükleniyor...