Kız arkadaşım daha önce cinsel ilişki yaşamış...Normal mi karşılamalıyım?

Beraber olduğum kızarkadaşım daha önce 3-4 farklı kişiyle cinselliği tam anlamıyla yaşamış...onu kişilik olarak çok beğeniyorum,tam aradığım özelliklere sahip ve beraber ciddi bir geleceğe bakıyoruz...ama geçmişteki bu beraberlikleri bazen kafamı karıştırıyor...ilk başta bana 1 tane olmuştu dedi sonra benim çabamla doğruları söyledi ve birçok farklı beraberliği olduğunu öğrendim...sizce bir kızın evlenmeden önce bir çok farklı kişiyle beraber olmasını normal mi karşılamalıyım..üstelik aralarından bir tanesinde ciddi bir beraberlik yok,sadece cinsellik için beraber olmuşlar,sadece hoşlantıymış...bana hepsinin hata olduğunu,hayatı boş yaşadığını,benim onun doğrum olduğunu söyledi...ve ikimiz de birbirimiz çok seviyoruz...bazen kafam bunlarla karışıyor...(bu arada kızarkadaşım ilkokul mezunu ben üniversite).bani zamanında yönlendiren,doğruyu öğreten olmadı,diyor...siz olsaydınız napardınız..

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

• kızların bakire olması, kızlık zarının yırtık olmaması onun hiç bi erkekle yatağa girmediği/ arabada sevişmediği/ sahip olduğu diğer deliğini kullanarak sevgilisiyle birlikte olmadığı anlamına gelmez bunu anlayın artık!

ama sen gene de kendine bakire bir eş ara çünkü belli ki hayatın boyunca kaç erkekle yattı diye düşüneceksin!

bir kadınla evlenmeye karar vermek için onun girdiği ortamlarda nasıl davrandığına, insanlarla iletişimini, ortamına göre giyinip giyinmediğine, onunla ortak zevkleriniz olup olmadığına beraber konusacak seylerinizin olup olmadığına bakmak, onu geçmişiyle değil senle yaşadıklarıyla değerlendirmek önemli olmalı.

bir kadın olarak sunu söyleyim bir kadın yapmak istedikten sonra herşeyi yapar kısacası geçmişi onun karekterine veya kişiliğine dair bilgi vermez;)

4|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• ya bak şimdi, hatunun sana sen 2. sin yalanını atması 1. yanlışı. 2. yanlışa gelince onlar hataydı ne demek yaaa? salak mı bu kız? hade birini hatayla yaptı, ikincisi de hataydı diyelim, eee diğerleri? yaptıkalrından pişman olmaması gerekir. zaten bence pişman olunacak birşey değil de neyse. ama şunu söyleyeyim seni kekliyor bu kız. "hazır bulmuşum evlenilecek adam elimden kaçırmayayım" mantığında... ayrıca onun ya da senin üni. mezunu omanız diğrenin olmaması genelde sorun çıkartır, ama eğer bir sorununuz yoksa bu konuda bu konuyu es geçebilirsin. fakat hatunun sürekli sana birşeyleri yalan söylemesi çok büyük problem...

4|1
    2|0
    • ilk başlarda kısa zaman içinde beni tanıma aşamasında bu yalanları söyledi şimdi söylemiyor..

• 2.dönem düzeltirim hocam

• erkekler ağlamaz güzel hoca :D

• sen kaç kişiyle yaşadın cinselliği şimdiye kadar?

kız arkadaşın korktuğu için yalan söylemiş olabilir ama sadece bu konuda değil her konuda yalanını yakalıyorsan dikkat etmen gerek.

2|0
    2|1
  • sen bu kızı kabul edersen diğerlerinin kabul etttiği amaçla kabul edersin :) sevgi yüzünden olamaz. çünkü kimsenin midesi bukadarını hazmedemez.

1|2
    3|0
  • arkadaşım ben kız olarak bu tur şeyelri dogru bulmuyorum çevremdede bu tür kızlara patlak lastık derler yanı yarın evlendınız yuva kurdunuz huylu huyundan pek vazgecmez yanı o zamanda bunalrı yapmayacagı ne malum alışmış bır kere çünkü evlenene kadar bu ılıskılere gırenler bana pek dıgru gelmıyor erkekte bayanda alışkanlık yapar ve ılerde senı bır baskasıyla malum ne yapabılır kafanı karsıtırmak ıstemem ama etrafına bak ve dogru kararı sen ver

0|2
    4|0
  • şimdik konuya girmek gerekirse eğitim olarak uyuşmuyorsunuz...o ilkokul ve sen üni...çok çatışırsınız ve konuşamazsınız.

ayrıca bu kız seni aptal yerine koymaya çalışıyor bu bariz belli...1 kere ilişkiyi geç , diğer 2 3 tanesi ne oluyor ? özellikle sadece cinsellik için olanı...saçmalama yani at gitsin.

1|1
    3|0
  • eğer gerçekten senin için doğru insan olduğuna inanıosan geçmişini unut kafaya takma derim.sonuçta kızda senle gelecek planlıyor ciddi düşünüyor onu geçmişi yüzünden brakırsan yazık olur ya.yani kız için herkes güvenilmez olur.ve tahmn ediyorrum ki sende bu kızdan önce bişeyler yaşamışsındr bu durumda senin ondan farkın yok ki.

1|0
    2|0
  • Yarin kim bilir neler ortaya cikar

0|0
    0|0
  • ben güldüm sadece

1|0
    2|0
  • kız arkadasının yaşı kaç?

1|0
    2|1
  • 3-4 farklı kişiyle aynı anda birlikte olduysa eli öpülesi hatundur.

1|1
    5|2

Erkekler Ne Diyor 15

• Onu daha önceki ilişkileriyle itham edebilmen için senin onu tanıyana kadar hiç bir şey yaşamamış olman gerekir. Karşındaki insana sunamayacağın bir vasfı ondan bekleyemezsin onun bayan olması da hiç bir şey değiştirmez.. İkincisi arkadaşım TIRNAK İÇİNDE SÖYLÜYORUM " kız arkadaş erkeğin namusudur burada referandum mu yapacağız kız arkadaşının namusu hakkında"...Aslında kendini sorgulatıyorsun. Sende o kadar hata gördüm ki kız arkadaşını sorgulamakta gelmedi içimden ...

2|0
    2|0
  • Hayat sizin , ne istediğinize orantılı olarak doğru kararı kendiniz vereceksiniz .

Yalanlar üzerine kurulu bir ilişki uzun vadede sıkıntılar yaratır , 1 kişi ile ilişkiye girdiğini söyler yarın 3 - 4 kişi ile , öbür gün çocuk aldırdığını öğrenirsiniz daha sonra neler çıkar bilinmez .

Seviyorsanız ve mutluysanız çok takılmayın derim .

1|1
    2|0
  • senin onunla olman bile hata senin miden nasıl kaldırıyor ki bunu ilerde kendine eş yapacaksın yol ver gitsin derim sana yarın öbür gün çodcukların olacak bari desinler annemiz iffet sahibi bir insandır emin ol ki evlensen bile için hep yanacak ve sende cinselliği bulamazsa emin ol ki başkasına kucak açacak ve der işte ilk veya ikinci ilişkiye girdiğim şöyleydi bu böyle der senin nasıl miden kaldırıyor bu kadar ilişki yaşayan bir insanı nasıl ailene gelin getireceksin bari günahını almadan bir şey yapmadan yol ver güzelce yazık edersin kendine hem de çok yazık

0|0
    4|0
  • okumadım ama bence yakalım!

2|1
    2|0
  • başkalarıyla birlikteliği sorun olmazdı ama yalan söylemiş. hemde böyle bir konuda . bilemiyorum sonunda tehlike var gibi

1|0
    0|0
  • hayat senin hayatın istedigin gibi yaşa

30 yaşını geçmişsin bu satten sonra genel korku evlenemem olur bazen birkez geldigin dünyada

adabınca yaşa

sevdigin şimdiden bu kadar kafanı bocalıyorsa ilerde ne olur onuda tart

nasıl huzurlu olacagına inanıyorsan onu yap

1|0
    2|0
  • Biri ilkokul mezunu, Biri üniversite .. Sevgiyi , cinsel ilişkiyi bırakda Kafalar uyuşmazki. Ben lise mezunlarıyla anlaşamazken, nasıl ilkokulluyla anlaşıyorsun o ilginç işte :D Muhtemel cinsel arkadaşlıgı olabileceğinden şüphe ediyorum sadece..

0|0
    0|0
  • tevbe edip pişman olduysa, onu Allah bile affederken sana noluyo derler adama, ona sahip çık, doğruyu göster, mutlu huzurlu bir yuvaya adım at

3|0
    2|0
  • Beraberlik başka bişi, evlilik çok daha farklı, şimdi kafanı sadece kurcalayan bu durum, evlendikten bir süre sonra seni yiyip bitirecek, hiç güvenin kalmayacak ve dolayısıyla huzurun kalmayacak ve bu onada yansıyacak, derken tartışmalar, kavgalar ve piskopata dönersin... her erkek kaldıramaz bu durumu...

0|0
    2|0
  • bak kardeşim oncelikle sunu soyleyeyım kı bu kadar saf olma...

1-kız okul okumamıs ama yemedıgı halt kalmamıs...

2-sana muhtemelen yıne gercegi soylememıs senı yemiş

3-kadınları tanıdıgım kadarıyla evleneceklerını dusunduklerı adamlarla yatak paylasırlar(istisnalar haric)

4-bu gun onların hata oldugunu soyleyen yarın baska birine senın de hata oldugunu soyleyecek

5-dogruyu ogrenmek ıcın bırının ogretmesi gerekmıyor..

6-bu kadar genıs olma bence...sana da yazık yanı

0|0
    0|0
  • Bir ama kalın bir, yalan sayılmaz...

3|0
    3|0
  • Zor bir soru. Ben olsam ayrılmazdım ama sürekli takip ederdim. Çünkü mimli. Daha önce sadece cinsel bir iliki kurduğu olmuş yine olabilir. Ama olmayabilirde. Karışık.

1|1
    3|0
  • Ogreniminin bir onemi yok tabi ama icinde varmis bazi kizlar cok hasas oluyor bu konuda bazilarida evlene kadar ne yapsam kar diyor nevsine yenik dusuyor dayanamiyir sen de boyle bir kiza denk gelmisin korkma doymustur o sana hatasi olmaz devam et.

0|0
    0|0
  • Ben olsam ayrılırdım yapacak birşey yok. Yalan atıyor sonra tek tek açıklıyor.

1|2
    4|0
  • salla gitsin kaşarı. sevgiyi haketmiyor.

0|0
    5|1
    • ya bak çok sinir oldum ha. böyle yollular her haltı yerler, sonra efendi adamlara böyle yalan sıkıp hayatını devam ettirmeye çalışırlar. yeme arkadaşım yeme. o kızla evlenirsen enayisin. inan bana 3-4 kere değil o. en az onlarca kez yapmıştır arkadan önden denemediği şey kalmamıştır. zaten vajinasını gördüğünde bile anlarsın. gitsin hakettiği gibi birini bulsun. hak ettiği hayatı yaşasın. insan geçmişte neyse gelecekte de olur. büyük ihtimalle zaman içinde boynuzu yersin, nafakayla kalırsın.

• kınadıgınız ne varsa allah onu size yaşatmadan öldürmez.bu sözümü unutma..benım sana lafım yok.sevdigi kadına burda kaşar dedirttiren erkek sıfırdır..soru soran şahısta çok hatalı.

• ayrıca aynı halde deglm.ben bakire olarak evlendim.karakderıne bakılırsa ıftira atmayı alışkanlık haline getirmişsın.sonunu hayırlı görmüyorum.bıraz dın kıtapları oku.

Yükleniyor...