Kızlar neden bu işkenceyi sabah akşam bize yapıyosunuz?

ya bakıyorumda gidip birlikte olup sonra gelip zar kızlık vs bir dünya soru üzgün suratlar üzülmeler vs cidden sinir olmaya başladım :( yapmayın kardeşim o zamn zorlamı tutup yapıolar size bunları aklınız yokmu sizn kendinize bir dur deyin artık :( siz ne düşünüyosunuz ks halkı bu sorular hakkında ? normalmi?

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• öyle deme ablası.

Kimisi sürtünerek çocuk yapabileceklerini sanıyor.

Kimisi daha farklı meraklara sahip.

Onlarıda anlamak lazım.

Fakat abartıyorlar mı dersen. Katılırım. Herkesin bilmesi gereken şeyleri 20 yaşına gelmiş bir kız bilmiyor.. Özellikle kendi bedenini tanımıyor kızlarımız. Yapacak bişey yok :(

2|0
    0|0
  • Cinsellik hayatın bir parçası. Kadın erkek ilişkisinin bir parçası. Bekaret denen saçma olgu ise toplumsal bir baskı. Ayrıca kadınlarımız ( erkeklerimiz de ) cinsellik konusunda çok bilgisiz ve kafalarını zardan kurtaramıyorlar. Sırf bu yüzden (aptalca) kaç hayat mahvoluyor kimbilir. Dolayısı ile kızlarımız soracak bilenler yardımcı olacak. Kızmayın bu kadar hatta yardımcı olmaya çalışın. sizi anlıyorum.

1|0
    1|0
  • O kızlar biraz kafasız önce dayanamayıp yatiyorlar sonra dediğin gibi

üzülmemek anlamalar sanki adam zorla yaptı seve seve o b.. Yiyonlar

Birlikte olan kızı bırakacak ki ibret olucak belki bir tarafını tutarlar

suda var ki burdaki sorular uydurma ner neyse :)) heeeeee :P

İlk kez güzel bir noktaya ayak baslamissin tebkir ederim:P

1|0
    0|0
  • aynen on numara 5 yıldız soru tebrik ederim ibretlik soru kimse kimseye zorla bir şey yaptıramaz:D

not:ticiviz dışında;)

1|0
    0|0
  • Bu sitede cinsellik kategorisine soru yazan ve cevap verenlerin hayal gücü muhteşem. Tazyikli suyla boşalan kadınlar var. Şeyi çok kalın ve uzunmuşta içine sokamıyomuş. Lan çocuk nasıl çıkıyo 15 cm kafası 50 cm bıyunda demi ama. Yok çocuk doğurmuş dulmuş sevgilisi senin şeyin çok dar demiş. Hassiktir lan diyesim var. Siteden atarlar diye diyemiyorum. Sabah akşam birilerinin altına yatıyolar sonra konuşuyolar a.q.

1|1
    0|0
  • aynen 5 yıldız verdim sana çok haklısın valla

1|0
    0|0
  • müridin olayım

1 tane aklı başında 1 kadın gördüm ya buralarda

ölsem de gam yemem

0|0
    0|0
  • O sorular kadar senin sitemini ve sorunu da gereksiz buldum...böyle işte.

3|0
    0|0
  • başkalarının hayatlarını sorgulamak sana bana düşmez :).Herkez kendi hayatını yaşiyor birakda yaşasinlar sen yaşamıyorsun diye ön yargıyla bakma . Normal bence

1|0
    0|0
    • ön yarfı falan yok pişman olup ağladıktan sonra ne anlamı var ki yapmanın?

• seks yaşadı diye bir ömür ayrılmıcak diye bir kural yok . Onu bılerek yaşamalı yapmalı zaten

• bizde onu diyoruzz yani bunu göze alıp yaşamışsa ağlamasın boşyere

• senin sorunda normal değil.

1|0
    0|0
  • Çok haklısın <3

1|0
    0|0
  • Kimse yiyemeyeceği yumurtanın altına yatmasın :) doğru diyorsun pişman olacaksan yapma böyle şeyler

1|0
    0|0
  • ne bu şimdi

2|0
    1|1
  • sorma yav ..saçma sapan hareketler namuslarına sahip çıkmıyorlar sonrada eden böyle oldu falan fıstık...brisi bunlara evet namus bacak arasındadır aynı zamanda desin...

0|0
    0|0
  • şimdi kimse kimsenin giyinişine karışamaz o şöyle geyenir bu böyle geyenir şöyle geyenir bu yüce yaradan dan bişeydir amma velakin öyle de değildir sölüceklerim bu kadar

0|0
    0|0
  • bütün suçu şeytana yüklüyoz işte yakında çıkar insanoğlundan şikayetçiyim diye

0|0
    0|0
  • Asik olunca beyni pause yapan modeller onlar.

Justin bize bir hi bile demedi. Diyen tipler. Kafalari olsa neden boyle birsey yapip sonra oisman olsunlar?

0|0
    0|0
  • gayet mantıklı bir soru düşünce güzel tebrikler çoğu makara olsun diye yazıyo zaten bilmediği şeyi burdan mı öğrencek

0|0
    0|0
  • bence anormal.. sonuna kadar katılıyorum poliklinik...

0|0
    0|0
  • 37 gün önce basket oynadım sence bozulmuşmudur hamilemiyim ben şimdi kfjbnfgnbjnbk:D

adalet işte naparsın böyle sorular soranları siteden atmıyolar gelip gelip beni atıyolar her hafta siteden:D

0|0
    0|0
  • haklısın yavrucuğum

0|0
    0|0
  • Bu tür konularda erkekler suçluysa, kızlar 10 kat daha fazla suçludur..

0|0
    1|0
  • bence haklısın

0|0
    0|0
  • Haklısın. Sonuçta kimse kimseye zorla birşey yapmıyor. Her iki taraf da isteyerek yapıyor...

0|0
    0|0
  • Eğlence çıkıyor bize :)

0|0
    0|0
  • Oldu tabi hemen :) Kime diosun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bir de ortalıkta kız yok diye soru açan erkekler var.al birini vur diğerine.

2|1
    0|0
  • taammm yerinde bir soru oldu..

az önce bununla ilgili bir soru okudum içimden tamda senin yazdıklarını geçirdim.

öyle bir havaya girip anlatıyorlarki sanki zorla yapmışlar bunlar ortada kalmış.

gıcık oluyorum balım gıcık..

1|1
    0|0
    • aynen canım ya kimsenin hayatı bizi tabi ilgilendirmez ama bu konuşulanlar yapılanlar yüzünden birini tanımaya başladığında iki gün sonra bakiremisin diye soruyolar biz kızıyorz sonra hani aslıonda kızcak bişi yok baksana durum apaçık herkes yatıp kalkıyo sonra kabak bizde çatlıyo

• :) tamam sakin ol kızma

• kimse kimseye zorla bisey yaptirmiyo ya... bakiyorumda cogu kizda seve seve yapiyo bu haltlari... cok cok haklisin ki sonra gelip burda böyle sorular soruyolar... halbuki bir kiz kalitesini öne koyup kendini evlenecegi adama saklasa olmazmi cokmu zor yani nefis meselesi bu...

1|0
    0|0
  • Al benden de o kadar, tutup evire çevire dövesim var bunları :/

1|0
    0|0
  • bence uzgun falan bile degiller uzgun numarasi yapiyorlar yedikleri bokun farkinda olduklari icin:D

1|2
    0|0
  • aynı şekilde bende sana katılıyorum.. bir kız istemediği sürece erkek dokunamaz bile..

1|0
    0|0
    • aynenn öyle yaaa istemiyormdeyince kimsekimseye bişi yapmıyo

• evet ben çevremdede baya karşılaştım görsen sanki adam zorla kızlığını almış gibi hareket ediyorlar..

• evet bende çok karşılaştım ki bir arkadaşım öküzün biriyle birlikte olmuş dayak yiyo ve ayrılmıyo onunla birlikte oldu diye

• ben böyle bir soru görmedim.

Bence sen böyle olduğuna inanmak istiyorsun! Seks yapan kadın pişman olsun, kepaze olsun , sürünsün, rezil olsun mantığı :)

2|0
    1|2
    • hayır canım öyle düşünmüyorum sevdiyse yaşadıysa bişiler pişman olmasın hayatı bitamamiyo zar a mı bağlı yaşaması ama bunlar bu kadar üzüldükçe olayı büyüttükçe erkeklerde namus abidesi kesiliyo

• tabiki saçma.. Erkek milleti yıllardır kurduğu bu hiyerarşisinin yıkılmasına kolay izin vermeyecek.. ama öyle ya da böyle YI KI LA CAK!

• onları kızlık zarı diktirmeye iten üzgün müş görünümü vermek zorunda kaldıran toplum utansın...

0|0
    0|0
  • Görmezden gel o soruları mesela ben cinsellik bölümünü hiç okumam

0|0
    0|0
  • Soruna 5 yıldızımı verdim ve çekip gidiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...