Hamilelik konusunda açık fikirlerinizi bekliyorum?

Arkadaşlar bubu ciddi ciddi soruyorum bakire bir kız hamile kalabilir mi? (Ben kalmaz diye biliyorum ama bir kaç kişi kalabilir dedi)

Güncellemeler:
3ay Görüşleriniz için teşekkürler arkadaşlar sanırım en mantıklısı işi sağlama almak.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Söyle biliyorum bazen birlikte olunduktan sonra kızlık bozulmuyor ama hamile kalınabiliyor. Doğumda bozuluyormuş nadiren. Annem birine böyle demişti galiba yanlış hatırlamıyorsam

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kimisi kalır, kimisi kalmaz demiş, en iyisi denemek, denemeden anlayamayız, sen ne yapıyorsun biliyormusun, kızın içine girmeden vajinanin içine spermini dikkatlice ve israf etmeden bir bosal bakalım belki oluyordur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet kalabilir, zor bir ihtimal ama imkansız değil.

0|1
    0|0
  • Kalır arkadaşım.

0|1
    0|0
  • Kalabilirt

0|1
    0|0
  • Kalabilir

0|1
    0|0
  • kalmaz

0|1
    0|1
    • 3ay

bende öyle biliyordum ama doktorun birisi kalabilir dedi, başka bir doktorda kalmaz kızlık korur dedi çok ilginç valla.

• Kalabilir.

0|1
    0|0
  • Kalmaz be

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Benim bildigim kalmaz kardeşim 😟

0|1
    0|0
    • 3ay

valla bende öyle biliyordum ama doktorun birisi vajina çok şişerse köşelerden içeriye alabilir falan dedi kafa allak bullak oldu.

• imkansız degil

0|1
    0|0
  • spermler vajinadan içeri girerse kesinlikle kalabilir illa ki ilişkide bulunması gerekmez

0|1
    0|0
  • kalir, bazi kadinnlarin kizlik zari dogumda iyice yirtiliyor. Kizlik zari bildigimiz gibi kapali kapa seklinde degil, aslinda ortasi zaten delik..

0|1
    0|0
  • kalabilir kardeşim

0|1
    0|0
Yükleniyor...