Hamile Olma Ihtimalim ne Kadar Yüksek?

Arkadaslar ben esimden Almanya kanuna göre senenin basinda bosandim Türkiye kanuna göre mayisda sevgilim ve ben bebegimiz olsun istiyoruz evlenmek istiyoruz adet görmeme daha 4 gün kaldi hamile olma ihtimalim ne kadr yüksek bilmiyom ve hamile olursam evlenebilirmiyiz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• La nasıl bir olay bu, adetine 4 gün var almanyada kocan var, türkiyede bir kocan daha var. Mayısta kocan boşanacak, senenin başına 4 gün var. Almayan türkiye kanunlarına göre kocanla beraber seni yılda 4 kere :D

1|0
    0|0
    • 3ay

ben türkiye vatandasi biriyle evliydim ayrildim kizimin babasi kendim alman vatandasiyim o yüzden bosanma iki tarafta oluyo ve yeni bitti

• 3ay

kendim alman vatandasiyim

En İyi Kız Görüşü

• Adet olmadan 1 hafta önce ve olduktan 1 hafta sonra yaparsan hamile kalırsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1 evlenmek ıcın hamıle kalmana gerek yok
    2 yumurtlama donemınde ısen anında kalırsın tabıkı arkadaşının spermlerı sağlıklı ıse sen en ıyısı boşandıktan sonra evlen çocuguda oyle yap boşanmadan evlenilmez hıc bır yerde fılıpınler harıc

0|0
    0|0
    • 3ay

bosandim ben hem türkiyede hem almanyada sade hamile olma ihtimalim var o yüzden cocugum olcak olursa soy ismi eski esimin ismimi olur yoksa baskami bunu ögrenmek istiyom ve hamilelik evlenmeyi önlermi

• 3ay

evlenmenize hıc bır sey engel degıl mutluluklar sıze

• 3ay

tsk ederim

• Evlenmeden o halti yeme hamile kalmaz ortada kalırsın

0|0
    0|0
  • Sen hamile kalırsan ve eşin fark eder ve sana Türkiye de dava açarsa kesinlikle kazanır çünkü olay aldatma yasasına girer.
    Almanya kanununa göre boşanmış olman seni kurtarmaz o sadece senin Almanya da ki bağlarının koptuğunun kanıtı.

0|0
    0|0
  • hamıle olmamdan evlenemıyomusun.

0|0
    0|0
  • Evlenmen için hamile olmana gerek yok. Git belediyeye başvurun evlenin eğer boşandıysan resmi

0|0
    0|0
  • Nasıl yani hamileysen çocuk kimden emin değil misin? Yakın zamanda iki adamla da yattın mı yani?

0|0
    0|0
    • 3ay

hayir eski kocamdan baya oldu ayrilali bir kizim var ondan yeni sevgilimden olma ihtimalim var evlenmeye önlermi diye sordum

• 3ay

mayista oldu türkiyede almanyada ocakda oldu peki hamile olsam evlenemezmiyim benim bildigim evleniliyo sorun yok ama hamileyken oluyomu bilmiyom

• 3ay

Siz hamile olmasanizda henüz evlenemezsiniz, henüz 120 gün olmuş sizin dediğinize göre, tek çare hamile olmadığınızı raporla belgelerseniz o zaman belki olabilir.

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...