Kapat

Hamile Olma Ihtimalim ne Kadar Yüksek?

Arkadaslar ben esimden Almanya kanuna göre senenin basinda bosandim Türkiye kanuna göre mayisda sevgilim ve ben bebegimiz olsun istiyoruz evlenmek istiyoruz adet görmeme daha 4 gün kaldi hamile olma ihtimalim ne kadr yüksek bilmiyom ve hamile olursam evlenebilirmiyiz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• La nasıl bir olay bu, adetine 4 gün var almanyada kocan var, türkiyede bir kocan daha var. Mayısta kocan boşanacak, senenin başına 4 gün var. Almayan türkiye kanunlarına göre kocanla beraber seni yılda 4 kere :D

1|0
    0|0
    • ben türkiye vatandasi biriyle evliydim ayrildim kizimin babasi kendim alman vatandasiyim o yüzden bosanma iki tarafta oluyo ve yeni bitti

• kendim alman vatandasiyim

En İyi Kız Görüşü

• Adet olmadan 1 hafta önce ve olduktan 1 hafta sonra yaparsan hamile kalırsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• 1 evlenmek ıcın hamıle kalmana gerek yok
    2 yumurtlama donemınde ısen anında kalırsın tabıkı arkadaşının spermlerı sağlıklı ıse sen en ıyısı boşandıktan sonra evlen çocuguda oyle yap boşanmadan evlenilmez hıc bır yerde fılıpınler harıc

0|0
    0|0
    • bosandim ben hem türkiyede hem almanyada sade hamile olma ihtimalim var o yüzden cocugum olcak olursa soy ismi eski esimin ismimi olur yoksa baskami bunu ögrenmek istiyom ve hamilelik evlenmeyi önlermi

• evlenmenize hıc bır sey engel degıl mutluluklar sıze

• tsk ederim

• Evlenmeden o halti yeme hamile kalmaz ortada kalırsın

0|0
    0|0
  • Sen hamile kalırsan ve eşin fark eder ve sana Türkiye de dava açarsa kesinlikle kazanır çünkü olay aldatma yasasına girer.
    Almanya kanununa göre boşanmış olman seni kurtarmaz o sadece senin Almanya da ki bağlarının koptuğunun kanıtı.

0|0
    0|0
  • hamıle olmamdan evlenemıyomusun.

0|0
    0|0
  • Evlenmen için hamile olmana gerek yok. Git belediyeye başvurun evlenin eğer boşandıysan resmi

0|0
    0|0
  • Nasıl yani hamileysen çocuk kimden emin değil misin? Yakın zamanda iki adamla da yattın mı yani?

0|0
    0|0
    • hayir eski kocamdan baya oldu ayrilali bir kizim var ondan yeni sevgilimden olma ihtimalim var evlenmeye önlermi diye sordum

• mayista oldu türkiyede almanyada ocakda oldu peki hamile olsam evlenemezmiyim benim bildigim evleniliyo sorun yok ama hamileyken oluyomu bilmiyom

• Siz hamile olmasanizda henüz evlenemezsiniz, henüz 120 gün olmuş sizin dediğinize göre, tek çare hamile olmadığınızı raporla belgelerseniz o zaman belki olabilir.

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...