Kızlar aklını kaçırmış olmalı. Bu ağda denen işkence modeli nedir böyle?

Dedim ki kendi kendime koltuk altım jiletten sivilceleniyor. Bayan kuaförüne kulak kıllarımı aldırmıştım. Bebek poposu kıvamında yumuşacık , kaymak gibi pürüzsüz yapmıştı. Deneyeyim dedim. baktım koltuk altı temiz dur lan bikini ağdası yapayım fantezisine kapıldım ama ağzımaaaa sıçıldı. Resmen kan oturdu mosmor oldu apış aram. Kızlar Allah yardımcınız olsun bir kez daha saygın arttı. Buz kompreksi yapıyorum ama tövbeler tövbesi olsun. Ben jilete devam edeyim. Morluklardan sıkıntı olur mu normal mi bu?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Morluk lar ilk sefer olduğu için normal bepanten sur pişik gibi olan yerler varsa bizi anlamn güzel :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bro zenginsen ugrasma lazer epilasyon yap kurtul kökten :D.. Bnde gögüse jilet vurmadım daha tamamen karın kasları çıksın ondan sonra dalarız ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kendini kastin ondan mor oldu alisiyorsun bir sure sonra ama bende kuaforde cildiriyorum kac kere sedyeden dustum :)

0|1
    0|0
    • 3ay

:D :D Allah iyiliğini versin. Sedyeden düştün he. Korkunç acıdı ya bide tam almadı aynı yere bir iki kere yaptım mahvoldum.

• Çünkü biz mazoşistiz ve bundan zevk alıyoruz 😈

0|1
    0|0
  • 😂😂😂guldurdun knka tuy dokucu falan denesene onlar da yumuşacık yapiyor ya da lazer

0|1
    0|0
    • 3ay

Ya onlar kansorejen ya. Jilette kaşındırıyor. bir deneyeyim dedim.

• 3ay

daha ağdaya tövbeler olsun bulaşmam.

• 3ay

Sizde kil kokleri daha gucludur daha kalin ve daha yogundur bizdeki gibi olmaz ki 😕bi daha yapma bencede

• Geçer

0|1
    0|0
  • İşte halimizi anlayın. Geberiyoruz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Anlıyorummmm çok iyi anlıyorum ama ölüyorum. Saygıyla eğiliyorum önünüzde. Temiz bir kız çok kıymetli artık benim için. Ağda yapan kız iki kat kıymetli. Buz koydum iyi gelir mi? Ağrı yapar mı?

• 3ay

Ağdaların yanında temizleme mendili yani yağlı bir mendil veriyorlar onu sür varsa tabi yoksa buz ve krem

• 3ay

yağlı mendili sürdüm. Buzda kompress yaptım. Yapış yapış. Allah kolaylık versin yaaa :( acıdım lan kızlara.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...