Kapat

Mastürbasyon sonucu?

Arkadaslar geçen mastürbasyon yaptım 45 dk filan sürdü. Bittikten sonra penisimi sağ kısmında bir yanma hissettim. Şimdi ise o yanma olan yerde 2 tane et beni çıktı ayrıca bir de sivilce görünüyor. Halen de acıyor derisi yzuulmus. Sizce et beni çok zorladigimdan mi çıkar yoksa virüs filan mi var bende?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Doktora git, yani pek anlamam ama kulağa hiç normal gelmedi.. geçmiş olsun

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hocam bnde günde 10 posta atınca bndede oluyordu öyle şeyler dert etme düzelir.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• İğrenç

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Vürüs değl olm o kadar asılma hadi bileğine acımadin ona aci 😂😂

0|1
    0|0
    • Valla hpv filan değildir inslalh 😊 benzeyemedim ama buraya da sordum başına gelen var mı diye

• Bide aci o kadar asılma

• Ya ilk defa oldu zaten geç bosalirim. Ondan ötürü

• 45 dakika boyunca, kayganlastirici krem vs kullanmadiysan cildini tahriş etmişsin demektir. Kopup Elinde kalmadığına dua et 😋😋
    Tahriş olan bölgeye Bepanthen krem sür ve bir hafta kadar masturbasyondan uzak dur.

0|0
    0|0
  • hay am*k

0|1
    0|0
  • temizliğine dikkat etmediğinden dolayı çıkmıştır sıkıntı yok ama cinsel ilişkiye bir kaç defa girdiysen virüs bulaşmış olabilir

0|0
    0|0
    • Ama benzemiyor. Şimdi hpv biraz daha büyük ve yaygın oluyor bu iğne ucu kadar anca. Cinsel ilişkiye girdim 1 hafta oldu ama mast tan önce birsey yoktu yanma başladı ve bugün farkettim

• Dediğim gibi temizliğe dikkat edilmediğinden olmuştur 2-3 güne geçer gider

• Sağolasın

• 45 dakika mast yapilirmi, sen mast degil, derisini yüzmüssün.. Birkacgün rahat birak gecer, et benide öyle aniden cikmaz, deriyi tahris edince belirginlesmis..

0|0
    0|0
    • Eger kisa süre icerisinde birisiyle cinsel ilsiki yasadiysan, et beni dedigin sey herhangi bir hastalik olabilir, ozaman doktora görünmen sart.

• 1 hafta oldu ilişkiye gireli

• Et beni dedigin seyi kontrol ettir, birsey kapmis olabilirsin, normal degil..

• sen insan degilsin herhalde

0|0
    0|0
    • Niye kardeşim?

• Ya kardes burda dalga geçmeye gerek yok. Köy git işine zorla da gel cevapla demiyoruz. Kızın biri yok mi beni yapan yazsa ona gidersin ama. Hadi işine git

• ondaki bende yok sendeki bendede var.. ;)

Yükleniyor...