Prezervatif kullanmadım çok pişmanım yardım edin

arkadaşlar bir hayat kadınıyla birlikte oldum ancak prezervatif kullanmadım o an aklıma gelmedi kadında demedi. hasta olurmuyum yardım

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Deri ve Zührevi hastalıklar hastanesine gidip, durumu buradan yazdığın gibi açık açık anlatırsan gerekli işlemleri yaparlar. Google aramasın Ankara'da link çıkıyor.

0|1
    0|0
    • burdaki gibi nasıl anlatayım ayıp olmaz mı:s

• Çare istiyorsan hiç bir şeyi saklamamalısın yoksa tedavi edilecek bir sorun gereksiz yere büyüyebilir.

Kızlar Ne Diyor 2

• Hic dedigimiz virus boyle pat diye testlerde gozukmeye bilir.. vucuda yerlesip yillar sonrada kendini belli edebiliyor.. icini karartmak giib olmasin ama, eger devlet kontrolunde bir genelevse kadinlarin duzenli test olmasi gerek diye biliyorum, gidip bir sor istersen kadinin testi var mi diye

0|0
    0|0
    • devlet kontrolunde degil bagimsiz bir kadin sorabilecegimi sanmıyorum çekinirim:s ve gitmem zaten bir daha.

• kadin sana en kotu ne yapabilir ki yani.. travestiyse tabi sorma bencede ama//

• yok canım ne travestisi o kadar da degil :) böyle bir sorunun hoşuna gidecegini sanmıyorum saldırganlaşabilir:d

• degermı 5 dklık ıcın sımdı dusun kara karaa

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 5 dk lık zevk uğruna hayatınızı karartmaya değermi, bir 15 -20 gün sonra bir HIV testi yaptırın, belli periyotlarda 6 ay boyunca yaptırın içiniz rahat olsun, farklı bir hastalık kaptıysanız bir takım belirtile olur zaten akıntı, ağrı gibi, bunlar varsayım tabi İnşallsh birşey yoktur. Her konuda tedbiri elden bırakmayın...

0|1
    0|0
  • Hepatit aşıların var mıydı?

0|0
    0|0
    • yok yav ne arar:D

• çok sağol yardımların için en kısa zamanda gidip bir muayene tahlil vs. yaptıracam.

• Zaten kesin korunma aşıyla.Eğer geçirmediysen hepatit hemen yaptırmaya başka enfeksiyon hastalıkları uzmanına gidip.

• kan testi yaptır.

0|1
    0|0
  • 28.günde git bir hastanenin enfeksiyon hastalıkları bölümüne combo test olmak istiyor de.. 90.günde eliza testi ol.. sonuçlar negatif çıkarsa bu evhamlı düşünceyi aklından sil..

0|1
    0|0
    • dediklerini uyguluycam teşekkür ederim

• hamilesin

4|0
    0|0
  • yok lan yok bir şey olmaz çükün düşer

0|0
    0|0
  • siktirrr hacı git doktora varya aids olmus bıle olabılrsn aılenı sikme bari nasıl kullanmazsn ya

0|0
    0|0
    • abazalıktan galiba aklıma gelmedi

• kardeşim rus falan deılse fazla sorun olcanı dusunmuorum sonucta bu ahstalık turkıyede %1 oranında

0|0
    0|0
    • rus degil ya Türk hakiki Türk karısı

• inş bişey olmaz

• olmaz büyük iht ama sen bı teste tabı tut kendını

Yükleniyor...