Bir kez yapan hep ister mi?

ben bakire bir kızım daha önce ne anal ne de başka bir deneyim yaşamadım.. eşimin de benim gibi olmasını istiyorum.. ama merak ettiğim birşey var bir kez seks yapan tekrar etmek ister mi nedir bu isteğin sebebi?

Güncellemeler:
yalnız herkes yemekten örnek verdi yaaa :)

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Vücudun diğer ihtiyaçları gibi doğal bir ihtiyaç. Bedeninin her ay yumurta üretmesinin bir nedeni var. Yumurtanın dollenmesi, spermlerin atılması gerekiyor. Nasıl karnın açken rahatsız hissediyorsan seks yapmazsan da vücudun huzursuz olur. Açken yemek yiyince nasıl mutlu oluyorsan, seks yaptığında da bunun çok daha fazlasını hissediyorsun. Hiç seks yapmayan da ister ama bir kez yapıp o zevki yaşadıktan sonra tekrar istemesi de çok normal. Doğurganlığını kaybedene kadar da bedenin seni sürekli seks için hazırlıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bi kereden bişey olmaz ama bir kere alışkanlık yapar..asdasd

1|0
    0|0
  • ister.. nefis fena birşeydir. bir kere nefsine uydun mu bir kere daha ister

1|1
    0|0
  • Bir kez yaparsan bir daha hic istemezsin hatta kutsal bakire olursun (:

1|0
    1|0
  • farklı haz ve zevk boyutuna girmek gibi düşün hiç çikolata yemeyen bir insan tadını bilebilir mi ?

1|0
    0|0
    • bilemez .. doğru diyosn

• kendi sağlığın açısından analı hiç bir zaman düşünme diye tavsiye ederim

• zaten benim şimdiden kurallarm var sınırı olmalı bence insanların yatak odasında bile.. edebi mesafei korumak lazım cılkını çıkarmamak lazım..

• Cinsellikde doğanın kanununu ve hayatımızdaki diğer ihtiyaçlar gibi o da bir ihtiyaç, yapılmazsa ne olur diyeceksiniz birşey olmaz ama metabolizma böyle yaradılış gereği...

0|0
    0|0
  • alışkanlık ya da çok tatlı bir arzu gibi düşün. nasıl yemek yiyorsun buda onun gibi bişey oluyor zamanla

0|0
    0|0
  • ister çünkü güzel bir şeydir, tabi ilk deneyimler önemlidir bence. çok güzel bir yemek yedin ve sürekli karnın acıktığında onu tekrar yemek istiyorsun olay bu gibi

0|0
    0|0
  • Sex insanoglunun en cok mutlu oldugu andir. Buyuk bir rahatlama hissi verir. Vucut endorfini en cok iliski esnasinda salgilar. Tekrarini herkes ister.

0|0
    0|0
  • Evet, ister..

0|0
    0|0
  • evlenince tabiki her gece :)

0|0
    0|0
  • ister tabi doğal olarak

0|0
    0|0
  • eveeet kesinlikle

0|0
    0|0
  • yapma felan başka işlerle uğras

0|0
    0|0
  • evet herzaman dikilmk ıstersn

0|1
    0|0
  • ben evleninceye kadar hiç bir ilişki yaşamadım çok ısrar ettiler kadına genel eve gidejim diye olmaz dedim onunla yaşadım herşeyi sevişmek evet çok güzel bir duygu ama sevdiği ile helali ile olunca tabiki de şimdi 4 senedir ayrıyız evet canım çok çok istiyor ama harama uzanmak istemiyorum

1|0
    0|0
    • tebrik ediyorum.. kalmadı sizin gibi erkekler..

• halbuki ilk olmak özeldir..cahillik bence..

• tabiki ilk olmak en güzeli arkadaşim kim ne derse desin sen yanlış yapma ben kendimi tutuyorum

• ister.

bende kendimi eşime saklıyorum ancak

çok çok merak ettiğim, ve etrafımında gazıyla tek gecelik ilişki yaşamıştım

sonra pişman oldum bu muymuş bu kadar dillenen, abartılan mesele diye

hatta daha sonra bir kaç gün içinde trafik kazası geçirdim az kalsın hamile bir kadının ölümüne, bebeğine sebep oluyodum. o günde sonra çok pişman oldum ve bir daha eşimden başka kimseyle ilişki yaşamamaya karar verdim. kafada bitirdim yani.

başka yollarla evlenene kadar kendimi idare ediyorum. sonuçta bakire değilim ama bakalım kısmetimiz nasıl olacak.

1|1
    0|0
  • erkeğe bağlı bu durum...eğer memnun olursan gecede 5-6 ya vurursun ...benim öyle bir durumum vardı...öğleden sonra 2 gibi başladık ertesi gün sabaha kaadar sürdü...5-6 kez oldu ...iki gün öksüremedim bile karın kaslarım kitlenmişti...yani sende önemlisin tabi ama her iki kişide iyi olursa o zaman tadından yenmez..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oyleymis evet, hormon salgiliyor herhalde.Deneyince yazarim :)

1|1
    0|0
  • ister, hem de nasil... buyuk olasilikla aklindan sevdigin biriyle birlikte olmak geciyor, ama ondan ayrilirsam baskalariylada birlikte olmak isttiyecekmiyim gibi bir dusunce var. dogru mu

0|0
    0|0
  • yaşamadan tadını bilemezsin ..

0|0
    0|0
  • anal mı demek istiyorsun yanı

0|0
    0|0
    • hayır cinsel ilişkiyi

• tam manasıyla cinsel ilşki yaşamadım ama sevıştım bı kaç kez hoş oluyor ama

• evet sürekli ister o yüzden evlenmeden yapma asla

1|0
    0|0
    • yapmam tabi ki ama bunun kaynağı nedir ya ihtiyaç ihtiyaç diyorlar ne bileym

• öyle işte sabret

• sz evlisnz galiba

Yükleniyor...