Kızlık zarını diktiren oldu mu?

Nasıl oluyor acılı mı? Tecrübesi olanlar bilgi verebilir mi?
edit: kimseyi kandırmak için diktirmicem hali hazırdaki sevgilimle yaptık bozuldu fakat düğün gecesi ailesi çarşaf istiyormuş ailesine rezil olmamak için diktircez

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Avcunu azicik kes akit carsafa nolcak, hic mi mantiginizi kullanamiyosunuz. Ayrica ne pis bir adet o carsaf falan

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Özel hastaneler yapiyor canim bildiģim kadariyla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ayol gecen ay dıktırdım ben. terzi cok ıyımıs. hep etek dıkerdı bu sefer zarımı dıktı ;)

1|0
    0|1
  • İğne iplik getirin dikelim :D
    Eli hafif doktor bu asdasdsad

0|0
    0|0
  • Ben dıktırdım kanks

0|0
    0|0
  • Bu çarşaf adetlerini ben çok saçma buluyorum. Ben evlenirken bana çarşaf marşaf derlerse çarşafla boğarım onları. Benimle hanımımın namahremi kimseyi ilgilendirmezzzz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bana da saçma geliyor fakat sevgilimin ailesi köyde yaşıyor ben böyle olacağını bilseydim yaşamazdım hiçbir şekilde zaten

• 3ay

Ya çarşafı götürüpte kan testi yapacak değiller ya. Kasaba gidin reyonda bekleyen etlerin altında kan birikiyor yeteri miktarda su şişesine doldurun gecesindede çarşafa boşaltın işlem tamam. Beyin bedava. 😅

• Tavsiye istiyorsan, ameliyata falan bulaşmana gerek yok. Kızlık zarının taklit ürünleri var. İlişkiye girmeden önce sokuyorsun. Vajinal sıvıların aktığında paket eriyor ve kanıyor..

0|0
    0|0
    • 3ay

Oha ciddi misin Nasıl yani nereden satın alabilirim

• 3ay

onuda sen bul. Türkiyede satılıyo. bir kaç deneme yaparsınız : )

• ne ugrascan okadr ya kan aldır 1 tup gece carsafa dık ver bıttı gıttı accan kunu elın adamlarına sen narkosun etkısındeyken ohh

0|0
    0|0
  • Kızlar... Ne zaman akıllanacaklar acaba

0|0
    0|0
  • Nasıl bir aileniz varsa artık.

0|0
    0|0
  • filmlerdeki gibi çarşafa biraz öksürük şurubu dökün olsun bitsin ya da bir horoz bulun kesin :D

0|0
    0|0
  • Çarşafa kan dökün 😂

0|0
    0|0
  • tamamen saçmalık

0|0
    0|0
  • Artik zarinizin ya ya

0|0
    0|0
  • ben :D

0|0
    0|0
  • Dıktıren yoktuda s. ktiren çoktur

0|0
    0|0
  • Carsafmi 😂😂😂 nerde yasiyosunuz siz

0|0
    0|0
    • 3ay

Bencede saçma ama benim yapabileceğim bir şey ypk malesef

• 3ay

Oda erkegim diye geziyo ortada iste

• 3ay

Eeee

• Yalana bak. Çarşaf istiyosa kesersin parmağını al dersin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya ikinizde biyerini kesin. Dedigin bahane cok uyduruk ve masrafli. normalde yazabilirdin kimse yargilamiyo

0|0
    0|0
    • 3ay

Oradan akan kanla, biyerini kestiğin kan aynı renkte değil bayan çok bilmiş.

• 3ay

Görüşüne yazamıcağımı mı söylüyorsun?

kendi görüşüm yukarda, pratik acısız çözümüyle birlikte..

• 3ay

@ToneMaiser ya tamam ben gordufumu soyledim senin kadar bilmiyodum dikkatimide cekmedi bilmiyodumda.

• Edit bölümünde yanlış söylediğin çok belli sıkma.

0|0
    0|0
    • 3ay

Neyi sıkıyormuşum acaba?

• Ohaa ya kaldi mi artik boyle seyler. Oldu olacak sat kendini bari başlık parası da iste

0|0
    0|0
  • Dugunden once kizlik testi yaptirdik esnekmiş diyin

0|0
    0|0
  • Hımm

0|0
    0|0
  • Niye ayni aciyi 2 kez cekiyorsun carsafa biraz kan damlat tam iliskiye girdiginiz noktaya

0|0
    0|0
Yükleniyor...