Penisim kısa. Uzatabilirmiyim?

18 yaşındayım 183 boyındayım 80 kiloyum. Göbeğim yok. Penis boyum 11-12 cm falan. Bu beni tatmin etmiyor. Acaba ilaçsız bir şekilde uzayabilir mi. Veeeeee sizinki kaç cm? :)

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Sen onu çektir iyice çeksinler sana iyicene tamam oldu bitti maşallah 20 cm olacak inşallah

0|0
    0|1
    • 3ay

Gerçekten olur mu öyle

• 3ay

Yok kendim yaparım saol

• 3ay

Kalmaz

En İyi Erkek Görüşü

• Ameliyatı var uzatabilir veya kalınlaştırılabilir , benimkisinde eğiklik sorunu vardı düzelttirdim fakat eskisi gibi olmuyor ilişki esnasında dikkat gerektiriyo felan tavsiyem kendinle barışık olman en iyisi en doğalı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 23 kanki

0|0
    0|0
  • Seni tatmin etmiyor... güzel 😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • 3ay

Tatmin etmiyor derken kısa olması hoşuma gitmiyor. Keşke daha uzun olsa diye şey ettim ama biraz yanlış anlaşıldı sanırım.

• 3ay

Atma diye dedim

• 3ay

Haaaa tamam o zaman

Erkekler Ne Diyor 7

• kafasına ağırlık bağla, her gün 1er saat takıl öyle ahah

2|0
    0|0
  • Uzamıyor ya uzasada cok zordur) ugrasmiş biri olarak)

0|0
    0|0
    • 3ay

Deme yaa :(

• 3ay

Kaç?

• 3ay

Ustunden bastırmadan olcunce 13 falan . Bastırınca haliyle 14-14.5 cıkıo zormamayla)

• bir ip bagla gerdir ipin diğer ucunu ayak parmagına bağla zamanla uzar :D (şaka yapıyorum)
    benim yaş 20
    18 yasından beri 21 cm bunu neye borçlusun dersen bol bol elizabeth (31) :D ve mümkün olduğunca bol şeyler giy

0|0
    0|0
  • uzatılmaz ve yeterli bence :)

1|0
    0|0
  • Malesef olanla idare edeceksin... 10cm bir kadina yetmiyorsa, yanlis kadini secmissin demektir, ona zamanla 25cm de yetmez..

0|0
    0|0
  • Benim 20 cm keşke küçük olsa diyorum

0|0
    0|0
  • Benim ki de öyle ya... 11-12 santim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...