Ne yapılabilir erkekler siz cevaplayin..

bir erkek arkadaşım var. dost hayatı yaşıyoruz öpüşüyoruz falan yani. bize geldi işte öpüşürken beni kucağına aldı. 15dk öpüştük falan ben yanına yyattım öpmeye devam etti sonra boşaldı. yani erken boşalma sorunu var ve nasıl kurtulabilir?

Güncellemeler:
erkek arkadasim dediğim normal arkadasim yani sevgilim değil. cinsel birlikteliğimiz yok.

0|0
3|32

En İyi Erkek Görüşü

• zamanla alışır daha fazlasını ister. sanırım erkek arkadaşın ve sende daha ergensiniz yaşınız 16-17 filan mı ?

0|0
    0|0
    • erkek arkadasim degil degisik bir durum bizimki. o 18 ben 17

• cinsel birlikteliği oldu

• o erken boşalmayı beyninde bitirmesi lazım o zaman.

Erkekler Ne Diyor 31

• Bence sizin seks hayatı sorununuz var. Daha bir şey yaşamadan adamı erkenden boşalttın. Erkeklerde düzenli seks olmazsa o dediğin boşalmalar sık olur. Düzenli seks yaparsanız ve sonra gerçekten erken boşalma olursa o zaman problem dersin. Henüz dert edecek bişey yok ortada.

0|0
    0|0
  • Girmeden boşaldıysa erken boşlama sorunu var demektir.Düzenli bir cinsel hayatı olunca terapi alarak düzeltebilir sorunu.

0|0
    0|0
  • üroloji bölümüne gidecek. ayrıca kendini biraz frenlemeyi öğrenmesi lazım. bencil yapıda biri değil paylaşımcı olmayı öğrenmeli

0|0
    0|0
  • vermen lazım...5-10 kere çakarsa heyecanı geçer..geç boşalır..bu arada vermiyorsunki zaten neden dert ediyorsun bunu...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık ve dostluk kavramları senle yeni anlamlar buldu. :)

0|1
    0|0
  • Erken boşalma sorunu böyle tespit ediemez, cinsel birleşme esnasında belli olur. Eğer varsa bile zamanla çiftler bu yönde birbirleni tanıkça düzelir ve süre uzar. Olmadı tıbben tedavisi mümkün... Takmayın kafanıza...

0|1
    0|0
    • cinsel birleşme esnasındada aynısı oluyormus

• Siz 15 dk dan bahsediyorsunuz psikolojik olarak bile fazla bir zaman, birleşme esnasında kaç dk sürüyormuş vakinaya girdiği gibi boşalıyorsa erken boşalma denilebilir. Oda düzenli ve sürekli bir birliktelikle belli olur.

• yatıp öpüşürken nasıl boşalır bir insan anlamış değilim ben ? dur ben boşaldım diyip kalkıp gittimi nedir anlayamadım ben

0|0
    0|0
  • içine girmeden dakikalarca sürtünen bir ergen adam için erken boşalıyosun demen ilginç.Ne olcaktı yani .erken boşalmanın sorun oluşturduğu düzenli seks yaşadıktan sonra belli olur.Merak etme soksun içine bikaç kere ayarlar o süreyi

0|1
    0|0
  • cinsel ilişkiye giriyorsanız ki büyük ihtimal giriyorsunuzdur :D kucağına otur paneli yukarıya doğru versin :) ya da uzansın üstüne otur az çok işe yarıyormuş diye duydum o pozisyonda yok olmaz diyorsan soktora gitsin tedavi olsun

0|1
    0|0
  • Normal arkadaşlar yanaktan öpüsur... siz de yanaktan opustunuz de bosaldiysa işi zor

1|0
    0|0
    • duzgun okursan soruyu anlarsin ne anlattıgımı

• opusuyoruz abi sizi ilgilendirmiyor aramızda bir bağ var bazı seyler oldu en sonunda bu duruma geldik sevgilim gibi ama değil,kardesim gibi ama değil,dostum,herseyim anladin mi ?

• Madem konu adamın sorunu neden aranızdaki ilişkinin böyle karmaşık detaylarını anlatma ihtiyacı hissettin ki?... sevgilim gibi ama değil kardeşim gibi ama değil dugorsun bir dd anladın mı diye soruyorsun... kolay anlasilacak bir şey değil heralde du mi?

• ilk seferindeyse belki fazla heyecandan olmuş olabilir, çocuk aylardır bu anı bekliyor olabili nihayetinde gelmeden önce de hazır kıta geldiyse olanlar olmuş :)

0|0
    0|0
  • bn de böyle bir ilşkıye başlayacağım amacesaret edemıyorum yakın arkadaşım.szde mı samımı arkadaşsınız

0|0
    0|0
    • evet

• tüyolar almak isterim szden.bayanların erkeklere yaklaşması sorun olmuyor ama bir erkek olarak böyle bir şeye kalkışmak çok düşündürüyor beni

• Büyüyünce geçer bebeğim :)

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmeden belli olmaz o ha başlarda belki erken olabilir ama düzelir , düzene girer

0|0
    0|0
  • Yeri geldi de sorayim dedim.. normali kac dakikadır ku bunun

0|0
    0|0
  • geciktirici prezervatifler var onlardan al

0|0
    0|0
  • Dost hayatı yaşıyoruz demişsin dost hayatı yaşamak ne demek biliyor musun?Nasıl başlarsa öyle gider düzelmiyor hiç uğraşma.

0|0
    0|0
  • allahtan yokmuş cinsel birlikteliğiniz haa :D çocuğa ver bir süre beraber olun zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • Hormonlar bayağı bir birikmiş onun ya. İlişkiye girdikçe düzelir zamanla.

0|0
    0|0
  • boşalma odaklı olmamalı sevişmesi

0|0
    0|0
  • cinsel birlikteliğin yoksa sanane o düşünsün

0|0
    0|0
  • ilkinde öyle olur ikinci üçüncü de düzelir daha uzun sürer hem yaptıkça alışır süre uzar zamanla

0|0
    0|0
  • hoşlanıyorsun sanırım ondan.

0|0
    0|0
  • Zamanla senin üzerinde senin vucudunu heyecanı attıkça geç boşalmaya başlıacaktır

0|0
    0|0
  • normal arkadaşlada mı sürtünmeye başladın kız =)

0|0
    0|0
  • kaç yaşındasın ki dost hayatı yaşıyorsun nasıl bir hayat bu

0|0
    0|0
  • dost hayatı hee..

vay be senin gibi kızlardan kaldı mı :)

0|0
    0|0
  • Erken boşalma, sevişirken siz orgazm olmadan boşalmak demek değildir.

Erken boşalma, erekte olduktan kısa süre sonra orgazm olunmasıdır. Hatta bu bazen penisin fazla sertleşmeden gerçekleşmesidir.

Ayrıca, bazen hiç sorunu olmayan kişilerde de; heyecan ve stresten dolayı zaman zaman olabilmektedir.

0|0
    0|0
  • Ne güzel arkadaşlık bu böyle.

0|0
    0|0
  • Normal arkadaşın seni kucağa alıyo ? komple cıplakkenmı aldı kucağa ?

0|1
    0|0
    • hayir,kıyafetlerimiz vardi.

• siktir git

• kucaktan kucağa gidion valla ;) mtr

• Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 3

• o ne yaa,seviş öpüş cinsel birliktelik yok..bu arada sevişirken pantalonun üzerinden okşadıysan bile normal boşalması

0|0
    0|0
  • normal arkadaşıyla öpüşüyo vay be kıza bak :(

0|0
    0|0
  • bir iki kere boşalınca düzelir sonrakiler vaktinde olur diye biliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...