Penye(polar) tarzı eşofman altı

şimiden söylim lütfen dalga geçmein veya giyme ozman demeyin rahatlığım her şeyden önemlidir ve gerçeken çok rahat bir eşofman dalga geçerler diye cinsellik kategorisinde sormadım. bu penye tarzı eşofmanı giydiğimde daha önce gördüyseniz dikkatnizi çektiyse şeim ereksiyon olmamş halinde olsa dahi belli oluyor ve gizlemek içn akla karayı seçiyorum sorum ise kızlar bu dikkatinizi çekiyor mu eğer evet diyorsanız düşünceleriniz nelerdir bu konuda(yani hoş-iğrenç, iyi-kötü, utandırıcı... vs vs ) ?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• Göz kayması oluyo yalan yok,uzun tişört filan giysen.

0|0
    0|0
    • yaaaa bn gayet önlem alıyorum mümkün mertebe elim cebmfe geziyorum onu giyince belli olmasın diye tşörtlerimde okdar kısa değil zaten onun üsütnde duruyo ama insanlık hali dalıyorum unutuyorum sonra aklıma gelince garip oluyorum bir kız açısından bu durum nası duruyo yani iyi kötü vs vs merak ediyorum açıkçası cevaplarsan sevinirim ve şimdiden teşekkürler :)

• teşekkürler :) ne blim her nekdar rahat önemli olsada öyle olunca utanıyrodum yani kızlar hep bana bakıyo gülüyo gibime geliyo biliyorum psikolojik ama yinede kötü bir his :)

• Teşekkür ederim :) için rahat olsun kimse sana bakıp gülmüyo :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...