Bakireliği bozuldu mu?

Arkadaşlar sevgilim bakire seviştik biraz çok seviyorum zaten bişey yapmaya kıyamadım ama o anlık işte biraz içine sürttüm vajinasının daha sonra içine birazcık soktum bu yapma falan dedi yapmadım zaten pek fazla biraz sürtüm bıraktım dün sabah oldu bu olay yarım saat öncede kan geldi diye mesaj attı adet falanda değil acaba bozuldumu ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar kız bakire yüzde yüz eminim daha az önce yanımdaydı

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• zaten bu saatten sonra bakire olsa ne olur olmasa ne olur,en fazla kendini kandırır

2|6
    2|1

Kızlar Ne Diyor 6

• dürbünle bakaydin.

1|0
    0|0
  • uzak yoldan mı geliyormuş :)) o kadar zaman geçmiş ne kanı yahu.. seni yiyor olmasın :)

3|0
    0|0
  • bu bakire kızların teorileri çok ilginç hepsinden ilginç miktarda ayrı şekillerde kan gelio.

1|1
    2|0
  • zedelenmis olabilir. bozulsaydı bence ilk basta kan gelirdi. prezervatif kullanmıyosanız daha tehlikeli bişey var hamile kalabilir kız. o zevk suyunda bile sperm bulunabiliyo dikkatli olun

3|0
    0|0
  • kendim yasamasam atiyor önce bakire degildi derim oda olabilir ama dogruda olabilir bendede benzer bisi oldu cünkü

1|0
    0|0
    • Yok bakire kontrol etmiştim zaten o konularda çok hassasım

• 7 aydır çıkıyoruz çok seviyorum bakmazmııyım o anda ?

• cok seviosan güvenmiomusun baktirttinmi ne gurur kirici bir durum kiz icin iyi hala seni cekiyor

• dün sabah seviştiniz kan bugün geldi ha saçma büyük ihtimal sürtünmeden dolayı tahriş olmuştur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Penis ucu girdi mi?1.5 -2cm içeriye?

0|0
    0|0
    • Evet yaklaşık öyle

• Zar vajinal delikten 1.5 -2 cm geride.Eğer penis başı girdiyse esnek değilse bozulma ihtimali yüksek ama ancak muaeyene ile belli olur kesin sonuç.

• Bekaret zarının zedelenmesi söz konusu olabilir. Yırtılma olmadıysa, normal cinsel ilişkide de kanayabilir. Kesin değerlendirme için jinekoloğa gitmelisiniz.

0|0
    0|0
  • soktunmu ki

0|0
    0|0
  • zar zedelenmiş ya da iç dudaklarda bir tahriş olmuştur. bekaretin bozulduğunu sanmam.

0|0
    0|0
  • ne kadar soktun?

0|0
    0|0
Yükleniyor...