Bazı kizlar sudyensiz rahat ediyor ama ben sudyensiz rahat edemiyorum?

95 takiyorum cok buyukler buyuzden sudyensiz rahat edemiyorum ama duyduğuma göre meme kanseri yapıyormuş cok sudyen takmak bu sudyeni nasil birakabilirim kendimi sudyenle daha rahat hissddiyorum oyuzden birakmam zor oluyor degisik fikirleri olan varmi? dalga gecmeden yorumlarsaniz sevinirim...

0|1
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Off off..

Bir kere gece yatarken takmana gerek yok. Bir yere gidecek değiller merak etme.
    Gün içindede südyen takmazsan aha 2-3 yıla torba gibi asılır, sonra bu üst kısımdaki çatlakları neyle geçirecez diye endişe etmeye başlarsın.

Saf, pamuklu iç çamaşırı giy derim.

Bir de çamaşırlarını bol durulamalı programla, "az deterjan" ile uzun programda yıka makinede. Çünkü deterjanlardaki kimyasallarda da durulamada pek kolay gitmiyorlar.

Yumuşatıcı mı! Sakın sakın. Yumuşatıcı falan da kullanma iç çamaşırlarını yıkarken.

Bir de koltuk altı rolonlarını sevmiyorlar. Onun yerine bantodan çıkınca karbonat kullan. Koku moku olmaz.

Bunları yaparsan kansere yaklanma şansın o kadar çok düşer ki bende olur da sende olma... Zaten 10-15 seneye kadar kanser de tırt bir hastalık olur çıkar.

Bak memişlerine o kadar çok önem veriyorum ki bu kadar uzun uzun ve detaylı yazdım. Uygularsın artık bir zahmet :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok teşekkür ederim😊😊

En İyi Kız Görüşü

• vala ben eve gelince özellikle de akşamları hemen atıyorumm acayip rahat gece onunla yatma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Meme ucu bantları var.

0|0
    0|0
    • 3ay

O nasıl bir sey

• 3ay

Anladım ama ne faydasını görürüm ki 😕 bence benim derdime derman olmaz yinede çok teşekkür ederim

• 3ay

sütyen takmazsın uçları belli olmayacağı için.

• O kişiye bağlı biraz bazıları alışmıştır o yüzden taksr sende öylesin. Geceleri yatarken takmayabilirsin. Ama günlik hayatta takmassan ölçülerinden dolayı seni rahatsız edebilir. Onun yerinde adı tam olarak ne bilmiyorum ama sporcuların giydiğin atletlerden alabilirsin göbeğin biraz üstünde duranlardan

0|0
    0|0
  • ablacım 95 göğüs mü olur. olsa olsa 95 model şahin olur. sütyensiz gezenler küçük memeliler. sana gelmez o iş.

0|0
    0|0
    • 3ay

Gezmek için değil zaten sırf kansere yakalanmamak için önlem sadece

• Bırakma öyle devam büyük gogusler sudYendiz ağrı yapar

0|0
    0|0
    • 3ay

Kanser olmaktan iyidir ama ya bilemedim

• 3ay

Çok saol😊

• 3ay