Erkek Arkadaşlar, Testisinizi bir kontrol edermisiniz çok önemli. ?

Arkadaşlar sağ testisimde normal 1 yumurta var başka birşey yok. sol testisime dokundugum zaman sağdaki gibi tek bir yumurta yok, alt kısmında garip birseyler var aşağı doğru. bir bende mi var bu merak ediyorum. dokununca agriyor. com korkuyorum. Benim için kendinizinkini test edermisiniz?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Vakit kaybetmeden doktora git. Bir arabamızı bu sebepten kaybettik bugün yaşı 30 ve yumurtaliklarindan birini aldılar kanser tedavisi görüyordu.4 ayda gitti çocuk.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim panik yapma, her erkekte testilerin ölcüsü boyu ayni degildir, testislerin arka bölümünde yumurtalara bagli epididim var o sol tarafta daha belirgindir.. Eger sag taraftakinida iyice elleiyp arka taraflara kadar kontrol edersen sag taraftada ayni sekilde eline deger..
    Önemli olan yumurtanin üzerinde sivilce gibi, cikinti olmamasi..
    Önemli birse ydegildir, ama her ihtimale karsi doktora görün..
    En kötü ihtimal kanser onunda günümüzde % 98 tedavisi mümkün, en iyi tedavi edilen bir kanser türü..

* dedigim gibi , korkma, önemli degildir, eger sancida varsa doktora görün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• biri küçük biri büyük olabilir
    biri yukarıda diğeri aşağıda olabilir
    ama eğer tekse biri kanaldan torbaya düşmemiş. yukarıda kalmış. Bazı erkeklerdede kanallar geniş olduğu için testis ereksiyon esnasında kanala geçici olarak kaçabiliyor.
    hemen bir genel cerraha git. Tedavine başla

0|0
    0|0
  • Üroloji te git

0|0
    0|0
  • Dokununca ağrıyor. Com :D

0|1
    0|0
  • normal değil

0|0
    0|0