Sevgilimi bakire olduğuma nasıl inandırabilirim?

içi rhat etsin istiyorum bana güveniyo ama yine de nasıl ispatlarımmm?

Güncellemeler:
ciddiye alın lütfenn!

0|0
13|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bu biraz seni doğal kanıta sürükleme gibi görünüyor, direk birşeyler yapalım demektense sana bunu ispat etme hissini yükleyerek, aranızda geçebilecek ispat çalışmaları ile ilgili sorumluluktan kurtulduğu gibi , senin ona sırılsıklam aşkla eridiğinin de farkında biri .

Yani , bana göre sen usta bir tilki ile karşı karşıyasın ve yaptığı şey de truva atı yerleştirip bugüne kadar kurduğun savunma duvarlarını içten çökertmek. Rapor da alsan fiilen de ispat etsen bu senin yanında durmaz , çünki amacı senden daha çok seninle yaşanabilecekler.

Gerçek sevgi bu sorulara erkek beynini kapatır. İma bile etmez ettirmez ki , hani olur ya birşey olmuştur da hata kaza ya da zor ile birşeyler , başını önüne düşürmemek için lafına çok dikkat eder. Bu bir kızın en zayıf noktasıdır , adeta tanrıça tethis 'İn oğlu aşil'in tek vurulabilme yeri olan topuğu gibidir.

O bu konuda imalar ederse anla ki peşinde olduğu şeyler vardır ve almıyor ama verdirmek için içine kurt ekiyordur. Böyle biri, versen de gider vermesen de , her ne kadar içinde dağlar yıkılacağını bilsen de ; gördüğün kuzu postunda kurt, ne kadar alışsan sevsen istesen de uzak dur .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• bunu ispat etmek zorunda değilsin. bir erkek seni kalbin için, paylaştığınız özel duygular için seviyorsa bunu hiç önemsemeyecektir. ben de yıllarca bekaret şart diye düşünüyordum. ama önceleri aşık olduğumu sandığım insanlarda bu şartı ararken gerçekten çok değer verdiğim bir insana aşık oldum. onun durumunu hiç bilmiyorum, umurumda da değil. zaten beni reddetti. ama şu anda evet dese geçmişi zerre kadar umurumda olmaz.

2|0
    0|0
  • Içi niye rahat değil ki?

0|0
    0|0
  • Senin hayatın, senin kararların, senin bedenin ona ne ? Namusun bacak arasında olmadığına ikna etmeye çalış onu, baktın ikna olmuyo yol ver..

2|0
    1|0
  • Bunu ispatlamanın yolu belli, ancak böyle bir mecburiyetiniz yok ki bu belgelenecek bir durum değil sizin en özelinizdir. İnanın bunu yapsanız bile sonradan bir suçluluk duygusuna kapılabilirsiniz. Burada önemli olan siz ve söylemlerinizdir. Bir zar parçası sizden ileriyse buyurun ispatlayın...

0|0
    0|0
  • sana bu konu ile güveni olmayan biri ile ilişkiyi sürdürmemek en doğru olanı bence. aklı sadece oradaki zarda olan birinin güvensizliği kadar iğrenç bir şey olamaz.

1|0
    0|0
  • Doktor raporu ile ıspatlarsın.

0|0
    0|0
  • Sevgilinse niye dert ediyorsun ki? Sözlün nişanlın olsa neyse. Sevgiline ne senin bekaretinden?

Yarın öbür gün seninle ciddi düşünüyorum muhabbetine girer sonra inanmıyorum beni inandır nasılsa evleneceğiz der bekaretini alır sonra gider ..

0|0
    2|0
  • beraber doktera gidin rapor alın raporu sevgilinin gözüne sok,madem o kadar şüphe ediyor ancak o zaman inanır

0|0
    0|0
  • Oİnun yanında PATLAT sesi duyduuğunda ispatlamış olursun ...!` ne alıp veremdığın zarınla

1|0
    0|0
  • hastanede test yaptır

ya da ayrıl güvenmiyorsa sana

1|0
    0|0
  • sakın böyle bişrey yapma onun amacı seni kışkırtıp senle birlikte olmaktır.

0|0
    0|0
  • kendi onurunu zedelemeden yol ver gitsin.olaya bak ya

0|0
    0|0
  • sakın böyle bir şey deneme bence. gelecekte, hatta ispatladığın anda bile oda sende çok üzülürsünüz, birden "ne gerek vardı ya hu" deyiverirsiniz.

0|0
    0|0
  • sebnem sefer lütfen danışmaya

sebnem sefer lütfen danışmaya

1|0
    0|0
  • vererek tek yolu bu

0|0
    2|0
  • onla seviş bakire olmadığını görsün sonrada ayrıl ondan

0|0
    2|0
  • ver gitsin, ben sana demiştim dersin. inanır o zaman

0|1
    1|2
  • qoster baqsin...

0|1
    1|0
  • Neden inanmiyor peki?

0|0
    0|0
  • bi hüpletsin inanır ne olduğuna.

0|0
    0|0
  • yaw bakireysen bakiresindir neyin ispatına koşuyon güvenmiyorsa zaten gitsin

0|0
    0|0
  • ayrılırsan inanır.

0|0
    0|0
  • salakmısın ?

0|0
    0|0
  • niye senin bakire olduğuna inanmıyor mu.

0|0
    0|0
  • göster. ne olacak sanki

0|0
    1|0
  • bakire lik testi.

0|0
    1|0
  • doktor raporu al.

0|0
    1|0
  • tırtıl ver kurtul ..

0|0
    0|0
  • Güzel kardeşim eğer nasip olurda evlenirseniz o zaman görür yok evlenmezseniz gereği kalmaz inanmasada olur. Hı illada ıspatlıcam diyorsan ki sevgilinde büyük ihtimalle istediği bu git ilişkiye gir o zaten bilir bakire olup olmadığını anlar..

0|0
    0|0
    • asla birlikte olmak amacıyla yapmaz böyle bişeyi.. o hiçbişey istemedi de zaten ben istiyorm elmde bir sonuç olsun

• rapor al

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• mal mısın ?

1|3
    0|0
  • Sevgiline bunu ispatlama zorunluluğun yok , sözüne inanmıyorsa yol ver gitsin . Kendini ona karşı istediklerini ispatlamak zorunda biri gibi gösterme .

0|0
    0|1
  • düşürme kendini bu kadr..

ne demek ispat yaa

0|2
    0|0
  • sana güvenmeyen biri seni sevemez zaten

kendini kanıtlamaya uğraşma bence..

0|1
    0|0
  • bana sorsa inanmıyosan çek git derim

0|0
    0|0
  • ona bunu göstererek :D

0|2
    1|2
  • bence gidinberaber doktora ya da rapor al sen gıt doktordan sok gozune ha ayrıca bunları yapmana hıc gerek yok guvenmıyosa goner onu

0|0
    0|0
  • birlikta doktora gidin

0|1
    2|2
  • Ciddiye alıyorum ve hemcinslerimin bu davranışlarına anlam veremiyorum. Erkeklerin bakire kadın istemesine de. Hersey bir zara mı bağlı ?

0|0
    0|1
  • bu tipler nefretlik.ispat etmek zorunda değilsin .anladığım kadarıyla pozisyonunuz zaten bunu gerektirmiyor.derdi ne bunun.bence değer verme.çünkü değer görmüyorsun söyleyim

0|0
    0|1
  • Niye ispatlama gereği duyuyosun ki? Sorması bile şahsına hakaret olmalı.

0|1
    0|0
  • ver gitsin o zaman anlar nasılsa

0|0
    0|0
  • kendini o kadar düşürme..

0|0
    0|0
Yükleniyor...