Kızlardan hoşlanmaya başladım galiba?

merhaba, ben erkeklerden hoşanıyorum genelde hatta yedi yıllık erkek arkadasım vardı ama yurtdısına gittim bir kızla öpüstüm bir seyler oldu sanki artık hemcinsimden de hoşlanıyorum lezbiyen videoları falan izliyorum ama lzbiyen değil de biseksüel cünkü erkek vücudu hala çekici geliyo. Napıcam şimdi ya olmak istemiyorum yardım lütfen

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların çoğunda hemcinslerinden hoşlanma durumu oluyormuş bir haberde okumuştum. Eşcinsel veya lez filan olmuyorsun normal erkekten hoşlanıp arzuluyorsun ama aynı zamanda hemcinsini de arzuluyorsun gibi bir durum oluyormuş. Ne kadar doğru bilemem. Bir de şey yazıyordu. Kızlar %60 kadarı eşcinsel olmadığı halde mast yaparken hemcinsiyle seviştiği hayal ediyor diye..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bendede aynı şey oldu erkeklerden hoşlanıyoum ama lez videoları izliyorum ve bir bayanlada seviştiğim oldu biseksüel oluyoruz içinizdeki bayanlara karsı bastırılmış ilgiyi keşfettik galiba..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu sen olmak istemiyorum diyip olmıyacağın bişey değil. Şöyle bişey olur erkeklerden hoşlansanda kızlar hep ilgilini çeker ama kızlarla hiç bir zaman ilişki yaşamassın. Ama o bisekslij duygusu asla kaybolmaz

0|0
    0|0
  • Bende kizlardan hoslaniyorum, hakkimi yiyeceksin git düzel mk.

0|0
    0|0
  • Kişilik kayması yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • Durum kötü

0|0
    0|0
  • sen kizsin ve erkeklerle olmalisin bir kiza sana hicbisey veremez

0|0
    1|0
  • İlginc. sevissen bir erkekle belki degisir dusuncen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öldür kendini.. sen ne istediğini bilmiyorsun boşluktasın :D

0|0
    3|0
  • Bicurious’sın canım. 🙂

1|0
    0|0
  • Sonradan biseksüel olamazsın öyle olsaydın doğuştan gelme olurdu sen sadece arzuluyorsundur

1|0
    0|0
  • Değilsin ya bana da olmuştu insan şüpheye düşüyor bazen

0|0
    0|0
Yükleniyor...