Kürtaj işlemi hakkında bilgisi olan?

İşlem nasıl oluyor? Hazırlık ve sonrası süreçte beni neler bekliyor? Kürtaj yaptıran, ya da kürtaj yaptıran birini yakinen tanıyan biri bilgi verebilir mi lütfen? Yan etkileri, zararları hakkında da bilgilendirirseniz çok sevinirim.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım yaptırdı. Genel anestezi altında yaptırdığı için hatırlamıyor. 1 hafta hafif kanaması olmuş o kadar korkulacak birşey değil

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kişiye göre değişiyodur kiminin kanaması olur 5gün sürer kimininki 10 20 gün. kiminin sonraki hamilelikleri sıkıntılı geçer kiminede bişey olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir zevk ugruna kondom takilmadan girilen iliski, acınasi sapkin kisilerin tecrubesiz ve dikkatsiz birsekilde kendilerini o vaziyet icinde bulmalari, biletide zararsiz bir canı kürtaj dahilinde başvurduklari ceninin uzuvlarinin teker teker koparilarak vajinadan cikarilma islemi. bildigin puzzle gibi ama tamtersi

0|0
    0|0
    • 3ay

Condom kullanılmış, prezervatif üreticisinin problemi olan bir şeyi eşim ve ben yaşamak zorunda değiliz. Gerekli yerlere gerekli şikayetlerde bulunuldu zaten. Ve evet, caniyim, katılım ve kürtaj yaptıracağım. Size ne?

• Bir daha çocuğun olmama ihtimali var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aldiricaksan neden yaptin o canli biliyosun demi

0|0
    1|0
    • 3ay

Yahu size ne. Aldıracağım evet.

• 3ay

Artik sana hak veriyorum sen ondan değil o senden kurtulcak

• 3ay

Evet aynen öyle. Ben çocuk istemiyor değilim, sadece şu an doğacak bebeğe hayatı eziyet olur. Bile bile böyle bir eziyetin içine neden sürükleyeyim onu?

• Sonrasında benim bildiğim sadece 4-5 gün cinsel ilişkiye girilmiyor

0|0
    0|0
  • Canlıyken de yapıyorlar diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Katil misin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...