Kızlar sorum. size?

24 yasindayim suana kadar ne bir kizla sevistim. ne sürtüstüm nede anal yoldan vajina yolundan iliski yasamadim erkeklerin bir lafi var eline el degmemis analdan vajinadan seks yapmamis kız istiyor ve hatta öpülmemis dudak istiyor evet biz bunu istiyorsak karsimizdaki kızda bunu istiyordur ki hakli o yüzden ilk seks yapcam kisi evlenceğim kisi olcak ve ondan. başkası olmayacak hayatımda böyle olmaktan mutluyum sizcede en doğrusu bu değil mi?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• bunun doğrusu yanlışı yok ki. Sen öyle istiyorsan öyle yaparsın. Mesela evlendin diyelim bir şey oldu hoşuna gitmedi diyelim o zaman napıcaksın ten uyumu olmazsa yani. Bir çok evlide gördüğüm şey bu. Genelde aldatmaya falan gidiyor bu olunca. İnşallah sende öyle bişey olmaz. Kişisel terciğindir bu da sen doğru kabul edersen doğrudur yani.

0|1
    0|0
    • 3ay

Bir sey oldu hosuma gitmediyse bosanirim. aldatmam. aldatacak kadar serefsiz degilim

• 3ay

Anladim haklisiniz belkide bilemiyorum rabbim. size de sizin istediniz gibi hayirli birini nasip etsin

En İyi Erkek Görüşü

• hocam genelde bunu yapamayan ınsnlar soyluyo :D kusura bakma da bı kız senın ustune geldıgınde bunu yapıyosan boyle soyleyebılırsın ortam her sey musaıt kız da ısteklıyken ama yok ortamın yoktur kız arkadasın yoktur ama boyle yazarsın zaten ımakn yok nereye yapıyosun

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kesinlikle en dogrusu valla helal olsun sana ve senin gibi arkadaşlara

0|1
    0|0
    • 3ay

İstanbul adana gibi afyonda uni de falan kendimi. bozmadiysam boyle devam. ederim 😊 tesekkurler sagolun

• wayy be böyle erkek kaldımıı. şu yaşına adar yapmamışsın bencede bundan sonrada yapma. böyle devam

0|1
    0|0
    • 3ay

Mast oluyo her erkek her kız da yapiyo fakat cinsel birlesme. esimle. bekaretimi esimin bekaretiyle son buldurmak. tek amacim sagolun 😊

• doğru yapıyorsun

0|1
    0|0
  • Kader

0|0
    0|0
    • 3ay

Kader olan nedir anlamadim?

• Helal olsun diyorum başka soze gerek yok

0|1
    0|0
    • 3ay

Tesekkur ederim. hanım. efendi 😊 Allah ailemden razi olsun böyle yetistirdi

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilmiyorum bende hic yapmadım ama çok yapmak istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...