Kadınlar tecrübeli ister bana yalan gibi geliyor

3 aydır bir kızla konusuyorum internetten.uzun uzun yazardı birgün birisiyle birlikte oldu gibisinden imada bulundum.cevabı: süper.iyimiş

dedi.sonraki cevabımda öyle birşey olmadı diyince, uzun yazı yazmış sen yapmazsın zaten yaaa :) felan diye.

siteye baktığımda mesela sürekli erkekler bakire istiyor, ama kadınlar tecrübeli, bana saçma geliyor bu yüzden kadınlar kaybediyor bence zihniyet olarak..sizce?

bu arada kız beni görmedi bende onu :D

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• aynen bro, hep yalan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok saçma. Tecrübeli = moruk. Ben istemiyorum mesela.

0|1
    0|0
    • site de yorumlara baktımda ondan sordum.bencede öyle ben sevgilimle ilk olup evlenmek istiyorum aslında

• Senden küçük olmasını tercih etmiyo musun yani?

• bu kız benden küçük.yaşım 20, 25 e kadar takılmam da sonrası olmaz.+5 yaş büyük olabilirdi sorun olmadı ama şuan o benden küçük zaten.

• bende onun ilki olmak isterdim şahsen :)

0|0
    0|0
    • onun derken sevgilinin ilk olmak dimi.bende istiyorum yaş 20 zaten olupda bırakacak halim yok evlenirim öyle biri dğeilim ben oda bunun farkında zaten :D

• tecrubeli iyidir. Isimiz gucumuz yok isi bilmeyene nasil yapacagini ogretecek degiliz.

0|0
    0|0
    • işte bu kafayla devam et sen.karşındakide seni bakire ister

emin ol yapmadığım halde başkalarından daha fazla fantezi ve bilgi var aklımda.

kızla yakında buluşacağım zaten ilk kez göreceğim.herşeyde ilkim olsun isterim siz uçkur peşinde devam

• senin soyledigini gayet net anliyorum bende iliskiye girmeden once tabiki pek cok sey biliyordum, illaki deneyim olsn diye abuk subuk islere kalkisma aman diyeyim :)

• yok biryere gitmem tabiki ima ettim halde kız beni öldürecekti, ama seviyorum bu huyunu :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...