Kokudan bıktım nasıl kurtulurum?

özel bölgem kokuyor. her gün duş almama iç çamaşırı değiştirmeme rağmen hem de. hani pis olsam benim yüzümden diyeceğim. önerileriniz var mı?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her kadin az veya cok kokar, eger yaninda cok akinti varsa, akintinin rengi normal degilse, yaninda birde kasinti, yanma varsa ozaman bir rahatsizlik var demektir, yoksa, koku normal. Ayni insanda ter kokusu gibi, birgün dus alma koltuk altlari, bacak arlari kokar...
    Kokmuyorum, kokmaz diyen kadini, yikadiktan iki saat sonra koklansin, kokmaya baslar..
    Yapacak birsey yok, midesi alan abaza o kokuya bayilip oral yapiyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

akıntım normal, renk değişikliği yanma da yok çok sıkıldım ya koku konusunda

• 3ay

bugüne kadar kokmayan kadina raslamadim, düzenli olarak hergün yika ama sabun, tahris edici seyler kullanma, vajina florasini bozarsin, sadece normal su ve özel genital bölge icin uygun olan özel sivi jel sabun.. Veya normal saf defne zeytinyagli dogal sabun kullan, elinde cok hafif köpük yap, birsefer sür 1-2 dakika beklet, ondan sonra iyice durula..
      Gercekten kafaya takma, hastalik olsa kasinti olur, akinti asiri olur ve akintinin renginden rahatsizlik oldugunu görürsün ama degil..

• 3ay

teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Mantar falan vardır doktora görün

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Jinekoloğa muayene ol.
    Mantar olabilir.

0|0
    0|0
  • bir kusup geleyim cevap yazarım

0|0
    2|0
    • 3ay

yaa :( benim suçum değil ki

• Pissin

0|1
    0|0
  • enfeksiyon olabilir test yaptır.

0|0
    0|0
  • Dr git akinti ve koku var de

0|0
    0|0
  • sürekli koku hastalık belirtisidir

0|0
    0|0
  • Burdakilerin sana vereceği hurafeler hiçbir şekilde ise yaramaz doktora git

0|0
    0|0
  • Kokunun sebebi bakterilerdir. Antibakteriyel şampuanlar, solüsyonlar, kremler kullanabilirsin. Ayrıca eczaneden utalk pudra al. Antibakteriyel etkilidir.
    store.donanimhaber.com/.../...7949b12b5d6277d3.jpg

0|0
    0|0
  • Merskediyorum neden oluyo bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Onun için şampuan var ondan kullan

0|0
    0|0
  • İçin çürümüş..

0|0