Kızlık zarını diktirmek hakkında düşünceleriniz?

İçinizde bunu daha önce deneyimleyen var mı bilmiyorum, geçen kadınlara özel bir forum sitesinde böyle ameliyatların yapıldığını duydum, ve başlık altında yüzlerce kadın, bu ameliyatı yaptırdığını yaptıracağından falan bahsediyordu, sorum iki cinse, düşünceleriniz neler bu konuda?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• İşin vicdani boyutunu falan boşverdiğimizi farzedelim, saçma.

Çevremi inceliyorum mesela, güven uyandıran ve gerçekten ağır kızlar var. Bir de diğerleri. Diyelim ki, ikinci gruptakilerin bekareti bozulmamış ve ilk grubunki bozulmuş. Hala ilk grup daha değerli, ne değişti ki? İlk gruptan bir kızın bekareti bozulmuşsa gerçekten sevmiştir falan derim.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bana bekaret takıntısı saçma geldiğinden diktirmek çok daha saçma geliyor.

zaten her türlü gereksiz tıbbi operasyona da karşıyım.

benim açımdan hiçbir pozitif yanı yok. temelden yanlış bulduğum için yapanlara iyi gözle bakmam, tabii anlarsam :) bu kafayla hiç anlamam zaten. kız yaptırdıysa da boşa gider parası.

0|0
    0|0
  • Allah herşeyi görendir

1|0
    0|0
  • Sacma bır zar ve bundan elde edılen rant gereksız bence beyınlerdekı zarı diktirsinler önce...

1|0
    0|0
  • alçakça bir davranış

3|0
    0|0
  • kesinlikle kendine güvenmeyen insanın düşünüceği bir iş. işin diğer boyutu var erkeklerin bakışı onlarda tam bir çelişki düzeneği misali

0|0
    0|0
  • kadınlar bunu kurtuluş olarak görüyo artık .. bize sorsan tamamen karşıyız ama normalde baktığın zaman kızlar bu duruma düşürende erkekler... içinden çıkılamaz bir döngü var ortada

1|0
    0|0
  • Özellikle şu çağda bir çok erkek "ben bekarete önem vermem" dese de erkekler için bence içten içe sevindikleri bir durumdur evlendikleri kızın bakire olma durumu. Ben elbette bu ameliyatlara da bekaret aranmasına da karşıyım, ama gerçekler bunlar.

0|0
    0|0
  • Şimdi şöyle bir durum var sen diktirsen nolcak diktirmesen nolcak. Benden korktuğu için diktirmesin arkadaş, bana güven versin eskilerini silerim ben onun, cerrahi müdaleyle yapılcak iş değil o .

0|0
    0|0
  • Kandırmaktan başka bir şey değil

0|1
    0|0
  • çok yanlış bir fiildir

0|0
    0|0
  • Terzi ark. var o da dikiyor. ilk günkü gibi oluyormuş..

0|0
    0|0
  • zar kafalı türk erkeğine müstahaktır

1|0
    2|2
  • gözlük gibi düşün senin değil ama görmene yardımcı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gerizekalı kızlar kendilerini kandırmaktan başka birşey yapmazlar vicdanları nasıl rahat edecek acaba

0|0
    0|0
  • Acab onu diktirince kızmı olunuyor?

Bence gerçekten kız olanlara haksızlık ,diktirip onlarla aynı olmamalılar.

O haltı yediysen sonuna kadar arkasında duracaksın.

0|1
    0|0
    • valla yorumlar okadar komiktiki oh diktirdim rahatladim, kendimi kus kadar hafif hissediyorum falan diyenler, nasil bir kafa anlamis degilim

• Gerçekten karşıyım buna gerçekten bakire bir kızdan bile şüpelene bilirler.neden? Ç?nkü sende diktirmıs ola bilirsin demezlermi.?tamamen güüen duygusu koybola bilir onlar sayesinde.

Haks?zmiyim?

• bir erkek bir kızın bakire olup olmadığını kızlık zarından anlamaz sadece. sekste bir şekilde belli eder zaten bakire olmadığını. böyle ucuz numaralarla MASUM erkekleri kandıramazlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...