Hangi doğum kontrol hapını kullanmalıyım?

arkadslar doğum kontrol hapı kullanmayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle hap kullanmaya uygun musun onun için jinekoloğa gitmen gerekli.Gerekli tahlilerden sonra zaten doktor veriri uygunsan kullanmaya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğum kontrol hapı kullanmanızı önermem fakat erkeğinizi razı edin o korunsun en doğal yöntem odur veya hiç birşey kullanmadan kontrol sağlayın. Doğum kontrol hapının sentetik olanları doğal olanlarına göre daha zarar vericidir. Bildiğim kadarıyla yasmin , amerikada en güvenli en çok kullanılan hap ve doğal. sizin için en güzel olanı hormonlarınıza göre doktor tavsiyesiyle ilaç kullanmaktır.

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle yazmıyorum yan etkilerinden dolayı ne için neden kullandıgınızı yazarsanız farklı yollar önermeyee calısırım mesajlaa dönüp konuyu hatırlatınız

0|0
    0|0
  • yasmin,desolett,microgynon,myralon, istediğini kullanabilirsin.

0|0
    0|0
  • evet kızlar cevaplar =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Doğum kontrol ilaçlarının büyük çoğunluğu östrojen ya da progesteron salınımı ile ovulasyonu engelliyor ki bana göre bu, doğurganlığın azaldığı günümüzde, anne adayı genç kızların sakınması gereken bir durum. Ben senin yerinde olsam ilaç yerine hormonsuz spiral kullanmayı tercih ederdim. Ancak bu bekaretini yitirdikten başvurman gereken bir bir korunma yöntemi, ilk gece eşinin korunması gerekecek.

0|1
    0|0
  • Doğum kontrol haplarını kafana göre veya tavsiye üzerine kullanamazsın,hepsinin farklı bir yan etkisi vardır,önce mutlaka doktora gitmen gerekir,aksi takdirde tüylenme,kilo,susuzluk,sivilce yapabilir.

0|0
    0|0
  • neden ki kullanacaksın?

0|0
    0|0
Yükleniyor...