Aranızda yasmin veya başka doğum kontrol hapı kullanan var mı??

kızlar doktora adetimin 2. gunu gittim.Hormonlarıma bakıldı.Bir sorun yokmuş.Ama adetlerim çok düzensiz.Bunun üzerine yasmin verdi 3 ay kullan dedi.Sonra bırakınca normale döner dedi.Bugün de adetim az devam ediyor.4.günüm.Adetin ilk günü başlanıyormuş galiba.Doktor adetlisin dimi dedi evet dedim.Bugün aldım içtim ilacı.Hergün aynı saatte mi almak gerekiyor?Mesela bugün 11 de aldım yarın 8 de alsam koruculuğu azalır mı?Korur mu beni bu ilaç?Bide sigara da kullanıyorum.Sorun olur mu?Kilo yapar mı?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Korunma amaçlı kullanacaksan aynı saate yakın alman gerekiyor.Dikkat etmen gerekiyor ve hergün unutmadan içmen gerekiyor.Bir de ilk ay koruma etkin olmaz.1 ay sonra başlar koruma.İştahı açtığı için kilo yapabilir.Dikkat edersen beselnmene sorun olmaz.Mümkünse sigarayı bırak derim.Sağlığın için çok zararlı çünkü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• her gün düzenli olarak aynı saatte içmen gerekir..bir iki saatlik oynamalar herhangi bir sorun yaratmaz korumadan kastını anlayamadım..adet düzensizliği için mi içiyorsun korunmak için mi?

0|0
    0|0
    • ikisi için

• ikisi içinse 4. gün geç olabilir koruma düşebilir..daha önceden hiç kullanmadıysan koruma için adetin ilk günü başlaman gerekir..bu durumda önündeki 7 gün boyunca ekstra bir korunma yöntemi kullanmalısın..

• aynı saattee almanın cok faydası var ama kacırada bilirsinizz hormonlarınızz düzenliyse yasmin vermesini anlayamadım çünük geri dönüşü olmayan yan etkileri var özelliklee bekarsanızz hiç tavsiyee etmem

0|0
    0|0
  • Yasmin sakıncalı bir ilaç diye duymuştum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tüylenme ve kilo almaya hoşgeldin tatlım...

0|0
    0|0
  • Maleseff kilo aldirior... 11 de ictiysen iki saat az iki saat gec icebilirsin... Duzenli olmasi icin... Sigarayla bir alakasi yok...

0|0
    0|0
    • ilk hapı bugün böyle aldım yarından itibaren 8 de içmeye başlasam bir sorun olmaz heralde dimi yani

• anladım.Çok yemezsem de kilo almam diye düşünüyorum.

• Istahin acilicak kontrol edersen almazsin ama 3 5 kilo illa alirsin...

• yasmini bende kullandım ama bir işe yaramadı zamanla kendiliginden düzene giriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...