Vajinal bölgemde ağrı ve yanma benzeri birşey var. Neden olabilir?

bir yıllık bir ilişkim ve düzenli bir sex hayatım var. 3 gün önce erkek arkadaşımla beraber olduk ve 3 gündür tuhaf bir yanma ve ağrı benzeri bir şey var o bölgede. Neden olabilir?

Güncellemeler:
arkadaşlar az önce tuvalete gittim ve idrarımda kırmızımsı bır renk gözlemledm.regl olmama daha var.iç çamaşırımda leke falan yok..erkek arkadaşm üşüttüğün için olabilir dedi ama çok korkuyorum :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kendini fazla sıktıysan ilişki anında ondan olabilir ciddi birşey olduğunu sanmıyorum birkaç güne geçer.tabi bu arada erkek arkadaşın temizdi dimi?

• mantar olabilir bence.

• Öncekileri Göster
    • başka yerde yapın muhabbetinizi bakim :P

• bir hastalığı yoksa partnerinin tükürükten mikrop kapmaz.aksine tükürükte birçok bakteriyi etkisiz hale getiren maddeler var.zaten öyle olmasaydı mikroptan ölürdü herkes :)

Erkekler Ne Diyor 5

• büyük ihtimalla idrar yolu enfeksiyonu olmuş, ldrar tahlili ile belli olur. Antibiyotik alman gerekecek.. ihmal etme..

• derhal doktora git...

• 1 Tahriş olmuş olabilir. Zaten kızarıklık vardır belli olur.2 Enfeksiyon kapmıştır. Buda beyaz bir akıntı ile belli olur.Doktora gitmeniz gerekebilir yoksa ilişki sırasında ağrı olur.

• evet akıntı war.doktara gtmeden nasıl halledebilirim

• Doktora gitmeden olmaz mutlaka gitmelisin. Çok pahalı birşey değil zaten soru soracak sen cevaplayacaksın 8 tl muayene ücreti ssk lı isen onuda eczanede ilaç alırken üzerine ekliyor. Hiç olmadı eczaneye git.

• Enfeksiyon oluşmuş olabilir doktora görünmen en doğrusu olacak

Kızlar Ne Diyor 5

• akıntıdan bahsetmiyosun. demekki fazla zorlamış seni tahriş vardır.eczaneden tahriş kremi al sür geçmezse dr ye git

• doktora git.

• Mantar olmustur buyuk.ihtimal.eczaciya iliskiye girdigini.solemk zorundadeglsn bakirelerdede olur bu.sikayetini anlat.ilac iste.tek icimlik.Suya atilan ilaclar var merhem var.verr biseler

• Köpük falan surme sakın sampuan falan.surmeEnfeksyndur Eczaneye git doktora gidemiyosan .ilac versn

• ne ilacı alıcam?

• fazla zorlanmıştır olur bu tarz şeyler bir kaç güne geçer. Ilık bir duş al, orana köpüklü bir masaj yap, rahatlatır.

• 1 süre ara vereimmi peki ? 1 -2 hafta falan ?

• Öncekileri Göster
    • tamam.peki eczaneden bir şey alıp kullanaım mı? merhem gibi ?

• İçeriğini bilmeden yan etkilerini okumadan kullanmanı tavsiye etmem.

Yükleniyor...