Ben mi güvensizim sorun ben de mi

1 senedir birlikteyiz.bana yaptıklarını sıralayayım

1) ilişkinin başında kendisini seven bir erkekle benden habersiz gezdi.

2)onunla çıkmadan önce güya 1 senelik bir ilişkisi varmış ama sonradan yalan olduğunu öğrendim meğer beni denemek için yapmış.

3) facebookta neleri arattığını öğrenebiliyormuşuz, öğrendim meğer 3sene boyunca platoniği olduğu bir çocuğun profiline haftada bir girip bakıyormuş

bu 3 olayda da ayrıldım 3ünde de bana defalarca yalvardı sözler verdi ben de kabul ettim çünkü seviyorum. ama ona güvenemiyorum. 4ay önce biri bana dedi ki senin sevgilin ortaokuldayken daha çocukken şu kişiyle cinsel ilişkide bulunmuş. araştırdım bayağı kavga dövüş olmuştu meğer çocuk erkek ortamında havası olsun diye öyle demiş... mesela kız arkadaşım çok rahat cinsellik yönünden, daha önce bir erkeğin elini bile tutmadım diyor ama benimle sevişirken hiç çekinme göremiyorum. ben sevmem öyle şeyler yapmayı ama o aralık bırakınca kendime hakim olamıyorum erkek olarak. 3aydır hiç sözümden çıkmadı verdiği sözleri tutuyor, hiç hata yapmadı yalan söylemedi benden habersiz birşey yapmadı. ama ben geçmişinden şüphe ediyorum. çok azgın bir kişiliği var çünkü her saniye acaba diyorum kendime.geçmişinde birşey yaşadı mı ya da ilerde de beni aldatmaya çalışır mı diye düşünüp duruyorum. sorun bende mi yoksa o gerçekten bu dediklerimi yapacak bir kişiğe mi sahip? ayrılmayı düşünüyorum eğer öyleyse

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• her insan hata yapar eskide hatası oldu diye yine olacak diye bir sey mi var 3 aydır bir yanlısı olmamıs ne diye kurcalıyorsun ki daha seninle sevişirken rahat olmasının nedenide sana olan güveninden kaynaklanıyor bence. biraz akışına bırak süpheler insanı daima yıpratır bir yanlısı varsa sana illa ki ortaya çıkar zaten o zaman basarsın tekmeyi ama şimdi bir dediğini iki etmeyen sevgiline haksızlık etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tek cümle görünen köy kılavuz istemez evlenirsen daha çooook şeyini göreceksin asıl sorun bu kız seni nasıl aşık etti bu şekilde

0|0
    0|0
  • Bnce kızın ne olduğu bellı snde fazla zorlama ayrıl

0|0
    0|0
  • Bunca yasanandan sonra senin karar vermn gerk baskasi zaten senin anlattklarnla bitir der

0|0
    0|0
    • sözlerini tutuyor artık ama yine de güvenemiyorum sanki bana çok yalan söyledi geçmişinde çok ilişki yaşamış gibi sanki

• Guven bittyse artk cok zor ilerler ilski

• ben güveniyormuş gibi davranıyorum o da çok mutlu sevgisi doruklarda ben de öyleymiş gibi davranıyorum, seviyorum tabiki ama içim içimi yiyor. yazdıklarımın hepsini okuduysan bir kız olarak sence cinsel ilişkide bulunmuş olma ihtimali nedir?

• facebookta neleri arattığını öğrenebiliyormuşuz, nasıl oluyor bu ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir tavsiye vermeden duramadım bunları kendine yaptırmanın tek sebebi seviyor olman seninde gururun var illa seviyorsun diye bu kadarda kazık yedirtme kardeşim kendine bende evlilik kararı almıştım ama güvenmiyordum seviyordum ama 20 gün kala evlenmek istemediğimi söyledim ve bitti güven çok önemli başarılar..

0|0
    0|0
    • bu samimi yorumun için çok teşekkürler. 2 ay sonra üniversite tercihleri yapacaz benim gittiğim şehre gitmek için can atıyor. ne şekilde hareket etmeliyim bilmiyorum

• üzülüyorum bende senin gibiydim çok kişiden akıl aldım terkettim olmadı geri döndüm çok şey yaşadım seni çok iyi anlıyorum ayrılırsın iraden varsa ayrıl kesin kararın varsa ayrıl ama lütfen kendini ezdirme sevgi için çok şeye katlanıyorsun bitince neden katlandım deyip daha çok üzülmeni istemem arkadaşım yaşadıkların seni mutlu etmemiş bundan sonrası senin iyi niyetinle devam eder belki düzelir yanılıyorum acaba demekle yaşanmıyor hayat iradeni koy en son ne yapmak istediğine karar ver ..

• belki bisey yoktur sandigin gibi ama benim de eski sevgilim eski sevgilisini aramisti bisuru hem de.sonradan biz de sacma sapan sebepten ayrildik akli hala onda kalmis olabilir

0|0
    0|0
  • öle kıza varya basarım zopayı kırarım kafasını

0|0
    1|0
    • neler yapmadım ki ben kıza, dövmedim ama dövmekten beter ettim her seferinde kız düzeltecem kendimi deyip yalvardı sadece

• bn olsam ağzndan burnundan

Yükleniyor...