Erkek arkadaşımda HPV çıktı?

arkadaşlar 2 ay önce erkek arkadaşımda hpv çıktı. Genital siğil deniliyor. O parça kasığından alındı. Şuanda gayet iyi. Biz 4. senemize giriyoruz. Hiç birlikte olmadık fakat bol bol oral seks yaptık. Bende şuanda birşey yok gibi gözüküyor. Fakat 2 aydır ona yaklaşmıyorum. Oda istiyor bende ama başıma bir iş gelir diye korkuyorum. Sizce ne yapayım? Şuana kadar birşey olmadı şimdide olmazmı diyim, yoksa evlenene kadar bunu yapmayayımmı?

not: aşısını araştırdık ama ankarada yapan yer bulamıyoruz ve ölüm, felç, inme gibi yan etkileri olduğunu öğrendik. Askıya aldık şimdilik.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla Kasıyorsunuz o denli ciddi bir durum değil. Bulaşmış ya da bulaşmamış bilemeyiz. Yıllardır genital siğilleri olan eşiyle ilişkiye giren insan tanıyorum. 10 Yıldır hiç bir belirtisi yok. Bulaşıcılık lezyon var ise mümnükündür. Fakat bu illede bulaşıcak anlamına gelmıyor. Allah vergisi canavar gibi imum sistemın vardır virüsu aldıgı gibi geri püskürtür yuvalanamaz. ya da virüsü alır Kendını toplayıp öyle vucuttan atar. Neymiş kanser olursun ölürsün cahil insanlar. Gidin hpv tip dna testı yaptırın. Eğer riskli gruptaysa bir tarafınız tutuşsun ki yuksek ıhtımalle değil Sormak istediğin bir şey olursa yaz Özelden Aydınlatayım sizi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence denemeyin bile sanada bulaşır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Doktor kontrolünde HPV testi yaptırın, temiz olduğundan emin olmadan birbirinize dokunmayın. Hatta sen de test yaptır.

0|0
    0|0
    • 3ay

test yaptık fakat kötü huylu değilse testte gözükmezmiş. bazen kötü bile olsa gözükmediği olurmuş

• 3ay

Kötü huylu kansere dönebilir

• Ayril

0|0
    0|0
  • Ağzında çıkabilir ama kuluçka dönemi ağızda gizli gizli durur 1 yıl sonra çıkar. Belirtiler başlarsa dermatoloji profa git. İhmal etme ağız kanseri olursun

0|0
    0|0
  • Hic birlikte olmadik fakat bol bol oral seks yaptin? Just oralmi

0|0
    0|0
    • 3ay

evet sadece oral ben ona yaptım.

• 3ay

😮😮 sanada bulasmis olabilir ama tasiyici seklinde

• Hpv cinsel yolla bulaşır. İkinizden biri diğerini aldatmış...

0|0
    0|0
    • 3ay

aldattığını sanmıyorum, doktor bu 5 sene önce kapıp vücudun bununla savaşamayıp artık çıkartmışta olabilir diyor

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...