Bakire olup olmamak kimin için önemli?

ben kız olarak eşimin bakire olmasını isterim ama bu devirde zor artık namuslu erkekler kalmadı,

0|0
8|42

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu çok düşündüm işin içinden çıkamıyorum. Benim için bir deliğin pek önemi yok fakat bakış açısını değiştirip bakmak gerekiyor yani bu kız nasıl oldu başkasıyla ilşkiye girdi neden girdi neyine güvendi diyorum beraberinde kim bilir kimlerle neler yaptı düşüncesi geliyor aklına bizim toplumumuzda ailenin işi sıkı tuttuğu düşünülürse yeterince aile terbiyesi almamış mı geliyor aklına yani çok terbiyeli olabilir ama o kadar terbiyeli ve ahlaklıysa neden evlenmeden böyle bir halta kalkıştı diyorsun diyorsun da diyorsun Allah kimseyi bu şekilde sınamasın oldu da çok sevdin ve böyle bir sıkıntıyla karşılaştın ne yapar insan bilemiyorum.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• bakirelik Dini açıdan bir erkeğin ve kadının haram ilişkiye girmesini engelleyen bir boyuttadır. hiç evlenmemiş bir kadında bakirelik aranır ki erkek içinde geçerlidir. evlenen ve boşanan insanlar için ise bundan bahsetmek mümkün olmaz. Ancak işin Helal ve Haram boyutundan bakılması gerekir bence. Bir kadın Helal yoldan ilişkiye girmiş ise ve sonra ayrılmış ise Sende onunla evlenmiş isen o kadın senin için ilk günkü gibi bakiredir Helaldir. Erkekler ve Kadınlar için Bakirelik Haramdan uzaklaşmak için önemli bir adım ve insanı evliliğe teşfik ederek toplumdaki Ahlaki pozisyonları korumak içindir. Allah herkezi Haramdan sakındırsın

2|0
    0|0
  • bakire olup olmamak birlite olacağı kişinin bakire olmasına önem veren kişi için önemlidir :) gerisi boş. senin için önemliymiş demek ki. namussuzlarla takılmazsın olur biter :)

0|0
    0|0
  • Senin için önemli, herkes kendinden sorumludur, başka bir deyişle koyun koyunun bacağından keçi keçinin bacağından asılır.

0|0
    0|0
  • Tabi ortalık namuslu kız kaynıyorda erkekler namussuz dimi? Önce bir aynaya bakın yaa...

0|0
    0|0
  • sana buluruzda sende beğenirsin inşallah mırın kırın etmezsin.

0|0
    0|0
  • Erkeğin yaptığı da haramdır, kadının yaptığı da! Herkes evliliği bekleyecek, öyle yağma yok..

5|0
    0|0
    • aynen ama. erkekler ole dusunmuor biz istedigimizi yaparis ama bakir olmayan kiz almayiz diolar. madem temiz istiosun o zaman once kendin temiz olmayi ogren.

• bakire erkekleri rüyanda bile göremezsin kızım... senin dediğin anası ilişkiye girmemiş bakire kız bulmaya benziyor :)

0|0
    1|0
  • bakire erkek bulamazsın zaten :D

2|0
    0|0
  • bizim içinde kızların bakire olması çok çnemli .kızlar kendine hakim olmayı daha çok anlasa keşke .hiç bir soruda cevaplamadımama size söyliyim .hiç yapmadım .valla .

0|0
    0|0
  • Benim için önemli.

Hem ruhen,hem zihnen,hem bedenen,hemde kalben...

0|0
    0|0
  • Bakirim

Tecrübesizim

şapşal muamelesi görüyoz biz bakirler, napak gidip genelevde öğrenipdemi gelek.

Karşı cins öğrenipde geliyo bu durumda, biz napalım şimdi...

insanı kötü ediyor...

0|0
    1|0
    • insanlarin ne dusundugu onemli degil cunki. herkes kendi bacagindan asilacak.

• evet katılıyorum sana. tıpkı pantolon üzerinden erkeğinin penisini vajinasında hissedip zevk çığlıkları atarken sokakta bakireyim diye dolaşan kızlar gibi.

0|0
    2|0
  • bakire değilim ama bakirim olur mu?:P

elime, el eli değmedi,

heç canlısını görmedim,

görünce kumbara diye para atacağım:PP

1|0
    0|0
  • var temizler pislerde az olduğu gün kıyametin kopacağı söylenir

0|0
    0|0
  • ben bakirim eşiminde bakire olmasını istereim.

0|0
    0|0
  • :))) Eşiniz bakir olabilir ancak asla bakire olamaz...:))

0|0
    0|0
    • biliorum.

• Sorunuzda hata var o zaman...:)) Neyse namus kavramı bacak arasında değildir zaten insanın zihniyetindedir...

• bacak aranida konrol edemeyenin ziyninde namis kavrami oldugundan suphe ederim.

• AŞKI, SEVGİYİ bilmeyenler için bu kavramlar çok önemli..

0|1
    0|0
    • ne alakası var aşkla bunun.ben aşık olup evleneceğim kişinin bekaretini daha önce onu haketmeyen bir züppeye veya kız avcısına vermiş olmasını istemem.ama senin düşüncene de saygım var tercih meselesi

• herkesin ask algilamasi farkli moruq.

• hangisi doğru acaba zibidi..

• Sen burdakilere bakma bakir erkek var

0|0
    0|0
  • Bu hayatta önemli olan güzel ahlaklı insan olabilmekdir. Helali varken niye haram ! :) Bu soruyu iki tarafada soruyorum.

0|0
    0|0
  • namuslu kız kaldı sankide...

0|0
    0|0
  • Kişisel meseleler bunlar.

0|0
    0|0
  • erkegin namuslusu evlendikten sonra , kadinin namuslusu evlenmeden once ise yarar :)

0|0
    0|0
  • hohoho :D bu devirde değil. önceki devirlerde de yoktu. sen imkansızı arıyosun :D

0|0
    1|0
  • Genelde bakir erkek ler tipsizdir ona göre. Begenmezsin bakirleri.

0|0
    0|1
    • onu sen bilemezsin. azcik tipsiz olsun ama kisilikli olsun.

• ben hoslandiktan sonra olmasada olur .

• orası öyle

• tüm sevgililerim versin ama karım bakire olsun :D yanında da çikolata sosu isterim :D - yi yedik herhalde bayanlar elinizi korkak alıştırmayın :)

0|0
    2|0
  • sıfır km arıyorsun ha :d

1|0
    0|0
  • bulursan bizede haber ver...

0|0
    0|0
  • bu devirde iki tarafta zor

0|0
    0|0
  • örnek senin için önemliymiş demekki yazmışsın =)

0|0
    0|0
  • Ama iste bakire olmayan erkeğe kimse neden degilsin demez bu ulkede kizlar ise ip ustunde

0|0
    0|0
    • ben derim ama benim icinde erkek ip ustunde.

• kalim sannae. elbette vardir.

• Kizma hemen kotu birsey demedim varsa insallah seni bulur

• Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 8

• senin eşin bakire olamaz bakir olur bu 1

önüne geleni becerip,evleneceği kadının bakire olmasını isteyenlere göre önemlidir bakirelik bu da 2

1|1
    0|1
  • ben istemem tecrübeli olsun canımı yakmasın beni de soğutmasın.

1|4
    3|2
    • Onunla yatağa girdiğinde senden önce bir başkasıyla aynı şeyi yaşadığını düşünmek sana söylediklerini daha önce başkalarına söylediğini bilmek sana dokunduğu gibi başkasına dokunduğunu bilmek umrunda olmaz sanırsam

• sevdiğim insanla beraber olduktan sonra hiçbir şey umrumda olmaz

• Bende bakir olmasini isterim ama gecmisini silebiliyorsa karakteri duzgunse problem de etmem o kadar.

0|2
    0|0
  • kızların bakire olması tüm erkekler için önemli ama kızlar için önemli degıl erkektır yapar anlayısı var

1|1
    0|2
    • ben iste o anlayisa katilmiorum.

• etsin ne diyelim geriye dogru gıdıyoruz zaten

• genelleme ben o herkesten değilim..

• Buradakilerin çoğu öyle zaten emin ol :)

1|1
    0|0
  • kalmıştır kalmıştır

benim için çok önemli..sen kendini temiz tut,bol bol da dua et bacım

0|2
    0|1
  • Tabiki de var. İnsalar kendileri neyse çevresinde de öyle insanlar görür. Genel evinden çıkmayan insandan bakir erkek veya bakire kız görmesini bekleyebilir misin?

0|1
    0|0
  • bende ablama geçen dedim bakir olsun istiyorum öyle kızlarla yatıp kalkan birile evlenemem oda pıff napıcan bakiri tecrübesiz olmamalı erkek dediğin dedi :/

0|3
    1|1
    • ablan sacmalamis. ne alaka.

• ablam evli ve kocasindan baskasila olmadi.

• ablanın olmamış olabilir ama enişte bey için durum vahim belki de hala yeni tercübelere devam ediyor olabilir. Sen ablanı boşver kendine bak seksle hayat sadece bitmiyor hayatın de kafana göre birini bulduysan zaten gözüde dışarda değilse sen ona bak.

Yükleniyor...