Korunma yöntemi?

Arkadaşlar erkek arkadaşım 1 ay sonra yanıma gelecek 2 gün beraber kalacağız ve ilişkiye gireceğiz fakat prezervatif kullanmak istemiyoruz. Ve içime boşalmak istiyor. Bende "düzgün bir korunma yöntemi uygularsak olabilir" dedim. 2 gün üst üste ertesi gün hapı alsam bana ne gibi zararları dokunur? ya da ona hiç bulaşmayıp doğum kontrol hapı alıp eşeği sağlam kazığa mı bağlayayım?😄 Bir de yasmin diye bir ilaç duydum, reçetesiz satılıyor mu? Veee o ilaçlarda 21 gün kullanım, 7 gün ara var. O 7 gün içinde ilişkiye girilince korunma devam ediyor mu?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• kız acık kapı beyler..

0|2
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Ertesi gun hapi hormonlari fazlasiyla etkiledigi icin bir tanesi bile cok zararli iki gun ust uste icmeyi dusunme bile. Dogum kontrol haplariyla ilgili bilgim pek yok ama icmeye basladiginda hemen etki etmiyor diye biliyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aylık koruyucu iğne yaptır? Hapla falan uğraşma.

0|0
    0|0
  • nasıl biliyorsan öyle yap

0|0
    0|0
  • bence artrık düzenli doğum kontrol hapı kullanmaya başla mutlaka.

0|0
    0|0
    • 3ay

Reçetesiz satılıp satılmadığını bilmiyorum ve dediğim gibi o 7 gün ara verildiğinde korunma hala devam ediyor mu?

• 3ay

evet koruma devam ediyor onda sorun yok reçetesiz de reçeteli de alabilirsin reçeteli olursa çok ucuz olur reçetesiz olursa biraz pahalı

• Sen fena azmissin hii😃😃

0|0
    0|0
  • En saglami ANAL yap..

0|0
    1|0
  • Planli iliskimi daha zevkli plansizmi

0|0
    0|0
  • Nasıl korunursanız korununda sonra senin gibi orspular katil oluyor

0|0
    2|0
    • 3ay

Pardon da herkesin altına girmekle tek bir kişiyle, sevdiğin adamla beraber olmak arasında fark var. Bilip bilmeden kimseye o kelimeyi söyleyemezsin sen. Bu kadar da kalın kafalısın işte

• 3ay

Ha bir kişi ha 100 kişi ne fark eder yarın bir gün sana tekmeyi bassa sen başkasınıda sevip altına girersin sen bunun gibilerin ruhuda bedenide orspu parasız fahişee ler

Kızlar Ne Diyor 4

• Yasmin bir işe yaramıyor

0|0
    0|0
    • 3ay

bir tanıdığın hamile falan mı kaldı?

• implanon kullan

0|0
    0|0
  • kuzum bırakın bu içe boşalma meselesini bir halt zevk vermiyor :) haplar vs. ilerde seks hayatını etkiler demedi deme, kondomla devam edin doya doya :)

0|0
    0|0
  • Yasmine erken başlaman lazım ilk ay korumaz. En iiiyisi kondom yine

0|0
    0|0
Yükleniyor...