Genital tahris önlemek icin nemek?

Genital tahris önlemek icin nemek?

Ne zaman temizlesem hep tahris oluyor rahatsiz ediyor beni tahris olmamasi icin ne yapmaliyim
?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Jileti çok sürtme ve ucunda yumusaticili kaliteli jiletler var tahrısı önleyen. Krem kullan nemlendirici ardından hemen krem sür

0|1
    0|0
    • 3ay

Hm bir arada su ağda bantlarindan alip yapiyim dedim aldim ama onuda yapamadim hem okadar aci cektim aci cekmesine ragmen temizlemedi

En İyi Erkek Görüşü

• bende senin gibiyim aynen böyle yara tahriş filan oluyor ama iki gün sonra geçiyor ya geçer merak etme sorun yok bir de sen ne zamandan ne zamana yapıyorsun ki bir tane makine alsana rahat edersin

0|1
    0|0
    • 3ay

Makina kıl bırakıyor ben bazen iki hafta arayla aliyorum bazen her hafta ole ben makina kil birakiyor die heveslemiyorum jiletle kaymak gibi oluyor tahris yapiyor cok kotu acisi var bazende diyorum agda bantlari var ondan alipmi yapsam die

Kızlar Ne Diyor 2

• jilet yerine tüy dökücü kullan

0|0
    0|0
    • 3ay

kullandımda jilet gibi almıyorki kıl bırakıyor

• Sen neyle temizliyorsun bir onu söyler misin o yönteminde bir hata var

0|1
    0|0
    • 3ay

Jıletle temizliyorum

• 3ay

teşekkür ederim yorumun için

• 3ay

Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 2

• Kılların çıkış yönünde sür. Tersten alırsın tahriş, batık, kıl dönmesi gibi problemleri yaşaman olası. Temizlik öncesi kaliteli traş jeli sonrasında ise traş losyonu kullan. Ayrıca tekrar tekrar, jiletle üzerinden geçme.

0|1
    0|0
  • Tersten alırsan kılların batar biraz uğraş normal al

0|1
    0|0
    • 3ay

Evet tersten aliyorum normal alinca kıl birakiyor temizlemiyor düzgün onun ici tersten aliyorum

• 3ay

Biraz daha uğraşsan kalmaz 3 5 kılda kalsın bişey olmaz

• 3ay

Batma yapıyor ozaman

Yükleniyor...