Ella ilacını kullanan oldu mu?

Sevgilimle prezervatif takarak yaptık ama 5 saniye prezervatifsiz girmiş bende yaptıktan 12 saat sonra kullandım ilacı aradan bir 12 gun gecti bişey olur mu? İlacın etki gosterdigini nerden anlıycam

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• 12 saat sonra kullandiysaniz etkili olur ama simdi yan etkilerini yasayacaksiniz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 72 saate kadar kullanabiliyorsun rahat ol. benim 10 gün gecikmişti haptan sonra gecikmeler de olabilir sıkıntı yapma çok etkili bir ilaç

0|0
    0|0
    • 3ay

Adetin mi gecikti benim 2 hafta oldu nerdeyse

• 3ay

Kac gune kadar

• 3ay

bünyeye göre seğişir belki bu ay hiç olmaybilirsin. ama içine boşalmadığı müddetçe bir iki git gelle gebe kalmazsın merak etme insanlar senelerini veriyor hamilelik için mümkün mertebe böyle ilaçlardan uzak dur

Erkekler Ne Diyor 6

• Adet olunca ilacın etkili olduğunu anlarsın.

0|0
    0|0
  • Adet olursan göstermiş demektir o ilacı bir ayda bir kereden fazla alma sakın hormonların bozulur

0|0
    0|0
  • Ella başlayan gebeliği durdurmaz.

0|0
    0|0
  • kullandım :D

0|0
    0|0
  • kaşar umarım hamile kalırsın diyecemde çocuğa yazık katil oluyor bu adiler sonra

0|1
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Etki gostermistir

0|0
    0|0
  • İçine boşalmadiysa sorun yok bea

0|0
    0|0
  • Canım biz ilk iliskimizde kullanmadık ve 3 kez yaptık. Ertesi gün ella kullandım ve hamile kalmadım

0|0
    0|0
    • 3ay

Kullanmadık derken prezervatif kullanmadık

Yükleniyor...