İktidarsızlık veya beceriksizlik

Merhabalar,

Öncelikle bende hiçbir sıkıntı yok ama merak ettiğim için sorma gereği hissettim.

Sorum şu, siz evlendikten sonra eşiniz iktidarsız çıksa yani o işi hiç yapamıyor olsa ama sizi herşeyden çok sevse ve sizin için her türlü masaj oral vs yapsa. Hatta sizin için strapon alıp sizi tatmin etmeye çalışsa..

Onunla evli kalmaya devam eder miydiniz? Yoksa ayrılmak mı isterdiniz?

• Birlikte olurum
    100% (3)50% (4)64% (7)Oy Ver
  • Ayrılırım
    0% (0)50% (4)36% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Devam ederim onunla olmaya... Amacım cinsellik yaşayabilmek değildir; ''evlilik'' hayatımın geri kalanını onunla geçirebilmem için bir araçtır sadece...

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• link yardımcı olacakalrdır

0|1
    0|0
    • eee ne alaka? :) iktidarsız adamı iktidarlı mı yapacak bu masözler? :)

• seks olmazsa olmaz. heleki evlilikte hiç olmaz

0|0
    0|1
    • Sonuçta oral strapon vs herşeyi senin için yapmaya hazır olan bir adamı bırakır mısın seks için?

• evet bu bir boşanma nedenidir zaten hukukta da

• Tercihlerine ve isteklerine saygı duymakla beraber böyle düşünmeni çok üzücü buluyorum..

• Seviyorsam evli kalırım kimselere de bir şey söylemem beni tatmin edip etmemesi önemli de olmaz umrum olmaz yani ama çocuk işine de bir çare bulabilirse fena olmaz hani.

0|0
    0|0
    • Cocuk isi ile iktidarsizligin alakasi yok.. Yani 10 cocugu olan adamlar super sevisken degil :))

• "o işi hiç yapamıyor olsa" ibaresi var yukarda. Hiç yapamayanın çocuğu olmaz. 10 tane yapan şukela beceriyor demektir bu işi demedim ben de ztn.

• Kesınlıkle ayrılmazdım. Asla..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• evlenilcek kızlar evliliğim devam dicek eğlenilcek kızlarda boşanırım dicek yanlışmıyım ?

0|1
    0|0
  • Sevdiğim kadın hasta diye cinsellk kuramıyor diye onu bırakacaksam bütün Ankara beni s...

0|1
    0|0
Yükleniyor...