1 ayda 2 kez ella içtim?

Ellanın sık kullanılmaması gerektiğini bilmeden ayda 2 kere ictim (ertesi gün hapı) kızlık zarım bozuk değil sürtünme yoluyla ilişkiye girdik birini diger gün digerini 2 gün sonra ictim hamile degilimdir diye düşünüyorum ama adetim gectikti adet olmak icin ne yapayım?

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Adet olmak için birşey yapma zaten saçmalamışsın iki tane içerek. Hormonların bozulmuştur ilaç yüzünden ondan gecikmiştir. Bekle sadece.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sürtünme yoluyla kıyafetler üzerinizdeyse hamile kalamazsın. İçeriye giren girşey yok korkma haplar geçiktirmiştir.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yok kıyafet yoktu ama mecbur kaldim kullanmakta

• 3ay

içeri boşaldımı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Adet düzenini bozar ella. Birşey yapmadan olmayı bekle.

0|0
    0|0
  • gençler kizkik bozulmadan hamile kalabileceginizi nasil dusunuyosunuz arastirun biraz adetini ella geciktirmistir bidahaki adet gununde olabilirsini

0|0
    0|1
  • Ella bütün bünyeyi allak bullak eder, gecikme normal. Doktorlar ayda bir seferden fazla kullanmamak gerektiğini söylüyor. Ayrıca üst üste üç aydan fazla da kullanılmamalı.

0|0
    0|0
  • iyi sürtünmeler

0|1
    0|0
  • Herşey bitti 10 sene çocuk yok adet yok

0|0
    0|0
  • Vajinana mı boşaldı anlamadım ki

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet böyle bir sey olduğu için kullandim zaten

• Ne Namuslu kizlar var yaa, sürtün sürtün ama bakireyim..

0|0
    0|0
  • Orospuu fahişee kaşar ya bide bu bakireyim diye dolaşıyor aşağılıkk seni o zarıda ver

0|0
    0|0
    • 3ay

Abi sizene ya soruya bak cevaba bak sizene ister veririm ister vermem yargilamak sana düşmez

• 3ay

Orspu her boku yemiş hapları içmiş hala bakireyim diye geziyor bu seni şutlasa bakireyimmi diyeceksin aşağılıkk fahişee seni orspuu gizli kalmayacakmı sanıyorsun namussuz şeytan

• Manitanlami yaptn

0|0
    0|0
  • Birgün evlenirsen evleneceğin kişinin yüzüne bakamazsın

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu benim hayatım istesem bozulur da kimse sütten çıkma ak kaşık değil kardeşim

• 3ay

. Tabi senin hayatın kardeşim.. .. ama evleneceğin kişi belki pırlanta çocuk.. Hem kendini neden kullandırıyorsun seni kullanan o erkek bozmasının Allah belasını versin

• sürt sürt sonra çare ara sürtünnmeyin

0|0
    0|0
  • Kanda beli olur hemilelik kan testine gir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Stres yapma yeter ama ille de olmak istiyorsan Progesteron içerikli ilaçlar kullanabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • ilişkiye girmediysen neden hap içiyosun

0|0
    0|0
  • sürtünme yoluyla iliski yasıyorsan neden kullanıyorsun ella yı

1|0
    0|0
  • Ella adeti geciktirir telaslanma bekle baska bisey daha kullanip bunyeni altust etme istersen

0|0
    0|0
  • Kaç gün gecikti

0|0
    0|0
  • Hormonlarinla oynuyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...