Erkek arkadaşım artık yeter diyor

bir soruyu görünce aklıma geldi benimde aynı problemim var. durmuyorum duramıyorum. tenlerin temas etmesine bayılan biriyim zar zor giyinik kalıyorum zaten. cinsellik açısından değil sadece. uyurkende rahat uyumak için birinin elini tutmam yanımda olduğunu hissetmem lazım. işin cinsellik boyutu daha büyük ama. erkek arkadaşım bir yere oturdumu direk kucağına gidiyorum ve seks isteğim hiç kesilmiyor. sürekli kucağındayım gecenin bir yarısı kalkıp öpüp uyandırıp seks istiyorum sabah kalkınca duşa sürüklüyorum işe gitmeden mutlaka sevişiyoruz işten dönünce kapıda dudağına yapışıyorum başta ben yeterim tabikide diye bir havası vardı ama belli etmesede yoruluyor sanırım çok mu üstüne gidiyorum

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar düşkün olursan aldatacağını falan da düşünebilir, dizginle biraz kendini.

0|0
    0|0
    • güven bağları tam aramızda o konuda bir problemimiz yok, ama bu konu belli etmesede zorluyor bünyesini sanırım

• biliyor o yüzden bu kadar iyi ya aramız

• O zaman sorun olmaz. Biraz dizginlemeye çalış kendini, yorma adamı.

Erkekler Ne Diyor 10

• bence süper,

libidon hiç düşük olmasın,

isteksiz kadın her zaman çok kötü,

bence iyi yapıyorsun,

sevgilin işine çok rahat konsantre oluyordur bence,

diğer insanlar aç aç karı kıza bakarken işin gücün arasında

sevgilin 1-0 önde sayende,

tebrikler...

0|0
    0|0
  • ayak uyduramıyosa uyduranı bulacaksın bu kadar basit o yetişemiyo diye kendi isteklerini frenlemenin anlamı yok bence

0|0
    0|0
    • evlilik düşünüyoruz

• o zaman vereceksin gazı adama pohpohlayacaksın eğiteceksin sana ayak uyduracak başka ne denirki :)

• çalışan insan için zor ancak benim gibi yorulmuyor masa başı kendi işi işi olupta iyi besleniyorsa defalarca yapar

0|0
    0|0
  • adamına denk gelmemişsin =) yoksa sana vericen kutsalı vericen kutsalı bak bakıyım gözün açılıyor mu =)

0|0
    0|0
  • benimle evlenir misin

0|0
    0|0
  • Her eve bir tane lazım senden. Nerde üretiliyorsunuz siz ya bize hep aseksüel kızlar denk geliyor

0|0
    0|0
    • Bu site ülke gerçeklerini yansıtmyor... burdaki kızlara bakacak olsak sanirsin Türkiye Ortadoğu ve balkanlarin seks merkezi olmuş. ..

• gelmişiz 26 yaşında gayet normal

• bence iyi gidiyorsun :) gözü dışarı kaymaz

0|0
    0|0
  • daha ne istiyor mükemmelsin

0|0
    0|0
  • yok bnce şanslı o çocuk ama aynı benim kız versiyonumsun sen

0|0
    0|0
  • sen kudurmuşsun guzum adamında çalışmaşı laızm bir dur

0|0
    0|0
    • e ama ortada bu işler yokken yeterim demesini biliyordu

• sana bende yetmem seninki zevk değil bağımlılık halini almış biraz kendini tutmaya çalış

Kızlar Ne Diyor 3

• nasıl dayansın ya dediğine göre günde üç posta alıyorsun çalışan insan yapamaz o kadar,

0|0
    0|0
    • normal çalışan biri ne kadar yapıyor ki, çok mu zorluyorum onu bilmek istiyorum

• kesinlikle sallyor..

• bakın ben kimseye doğruluğunu teğit edemem burda, bir şey öğrenmek istedim inanmıyorsanız cevaplamayın

• kısa mı sürüyor da tatmin olamıyorsun? Yada hayatında başka hiç bir gayen yok mu? Beraber yaşıyorsun sanırım ailen nasıl izin veriyor ki?

0|0
    0|0
    • ben okuyorum o çalışıyor yeni bitirdi okulu 6 yıldır birlikteyiz aynı eve çıktık bizde, kısa sürmüyor yani en azindan hiç biri bir buçuk saatten az değil resmen. tatmin de oluyorum. sekse düşkün değilim, onunla sekse düşkünüm başka bir erkek isterse dünya yakışıklısı olsun erkek arkadaşımdan baskasını hayal etmek midemi kaldırıyor

• biliyor ailem tabikide. ve evet günde yaklaşık 3-4 saat fit seks yapıyoruz

• Ailenin izin vermesine şaşırdım. Demek ki normal karşılıyorlar. Her gün 4 saat olması normal mi sence? Bence değil. Sadece ilişki anı 4 saatse hele hiç değil.

• biraz nefes al bunaltma adamı daha evlenmeden

0|0
    0|0
Yükleniyor...