Kapat

Biraz da bunu düşünmemiz gerek değil mi?

Herkesin birçok sorunu var bu sitede KS üyeleri birlikte görüyoruz. Ve çoğu üye ACİL YARDIM LÜTFEN! diyor. Sorunların büyük bir kısmı da cinsellikle ilgili... Detaylı anlatılmıyor, sebebi de 'vajina' kelimesi gibi telaffuz edilmeye utanılan konular olduğu düşünülmesi herhalde... Soruların genelinde büyük bir sorun göze çarpıyor; kızlık zarı problemleri! Soruların genelinde görünen o ki, kızlık zarının kişiliklerin önüne geçmiş olduğu. Her şey birbirine girmiş sanki... Herkes ahlakın peşine düşmüş ama aslında ahlak nedir kimse bilmiyor gibi. Mesela; 20'li yaşlarının ortalarında genç bir kadın, bir konunun altına; 'Sadece evleneceğim kişiyle birlikte olurum, neticede namuslu bir insanım' derken, aynı kadın bir başka başlığın altına, '7 ay boyunca aynı yatağı paylaştık ama kızlığıma dokundurmadım, neticede bunun bir sürü yolu var' yazabiliyor. Benim forumdan anladığım, kadınlar erkeklere, erkekler kadınlara düşman olmuş. Toplumsal baskılar kişiliksiz ilişkileri doğurmuş. Kimsenin de kendini aramaya, bulmaya niyeti yok gibi görünüyor. Üzerine düşünülecek bir sorun bence bur ama gülüp geçebiliriz de... Ne yapmamız gerekiyor, acil yardım edin lütfen!

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aradığım kadının tam olarak böyle sorgulayabilmesi gerekiyor işte..

Kadınların çoğuna bakıyorum, yok şu kişi çok çirkinmiş, yok efendim şu şunun arkasından şunu demiş vay körolasıca, yok bu giysi şuna hiç uymamış ne salak kız/oğlan, bir gün dayanamayacam birine diyecem zaten SANA NE BUNLARDAN diye :D

Genel muhabbetler o kadar boş, anlamsız ve gereksiz ki... Kafaları yiyorum ya ben.. :D

Senin gibi kız nerden bulunur? :D söyle valla aramaya gidecem :D

1|1
    0|0
    • teşekkürler :)

• Ben teşekkür ederim :)

(bu arada ciddiyim, nerde bulunur senin gibiler? :D )

• rica ederm. bende teşekkr ederm tekrar :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• bekaret önemli olduğu sürece bu sorunlar her zaman yaşanır. kızlara bekaretin ne kadar önemli olduğu öğretilir ve bunun dışında hiçbir cinsel eğitim verilmezse, ergenliğe girip de cinsel arzular başladığında kendisiyle çelişmeye başlar, olayı sadece kızlık zarına indirger.

erkekler de kızlık zarını bir tabu gibi görürse, evleneceği kız için şart koşarsa, onlar da cinsel arzularıyla çelişip bu defa sevmediği kızlarla yatıp sevdikleriyle yatmamak gibi tuhaf bir duruma düşerler.

temel çıkış noktası yanlış olursa onun devamında tüm ilişkiler de problemli olur. kolay kolay düzelmez, birkaç nesil gerekir anlayışın değişmesi için bence.

1|0
    0|0
  • Bunun temelinde tamamen senin dediğin gibi cehalet yatıyor. Bu kadar olayların farkındaysan hemcinslerimin söylediklerinin hepsinin doğru olmadığını da tahmin ediyorsundur. Burada bir kadının istekliliği hakkında yazdığı bir durumu (doğru ya da yalan) okuyup hayallerine kimliğinden bile bihaber olduğu kişiyi sığdırıp kendini tatmin eden birçok erkek varken, cinselliğin c sinden haberi olmadığı halde burada seks fantazileri sıralayan küçücük kızlar varken toplumda sapık nesilin artması kadar doğal ne olabilir ki? Sonuç olarak toplumsal cehaletin en büyük sebebi cinsel cehalet. Bu yüzden bilinçsiz nüfus artışı oluyor ve bunun sonucunda da sen ve ben bu insanlardan duyduğumuz rahatsızlıktan bahsediyoruz.

1|0
    0|0
  • ''Toplumsal baskılar kişiliksiz ilişkileri doğurmuş''

kurdugun bu cümlede cevabıda vermişsin aslında

1|1
    0|0
  • Yapılabilecek bişey yok, her şey olabileceği gibi.

1|0
    0|0
  • saflık

cocukluk

abazalık

ergenlik hormonu

bunlar karışınca anlattığın çıkıyor =)

1|1
    0|0
    • hoş bişeyler çıkmadığı kesin..

• hayır cinsel sağlık eğitimi yok mu okulda bisiklete binmede kızlık nasıl bozulmuyorsa pantülle sürtünmeden de zar bozulmuyordur diye akıl edemiyorlar mı =).

• güzel bir tespit

1|0
    0|0
  • eğlenilcek kızlara sadece gülüp geçiyorum ucuz basit kolay kızlar onlar salla takma kafana

1|0
    0|0
  • Cevaplara bittim :) Sorgulayan biri olman hayatında çok güzel farklılıklar olacaktır, aşmışsın sen :)

1|0
    0|0
  • sen ne ictin ya ?

0|1
    1|1
  • amacın ne ?

0|0
    0|1
    • amacım bu tutarsızlıklara dikkat çekmek.

• sence ne yapmamız gerekiyor ? ahlakamı önem vermeliyiz mesela ?

• neyin ne olduğunun bilincine varmak gerekiyor.

• tamam

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• özü ile sözünün örtüşmesi ile başlanabilir aslında öneri olarak.

1|0
    0|0
Yükleniyor...