Yumurtalarımdan birini bağışlamak istiyorum ama merak ettiğim şeyler var?

ilki benim henüz cinsel ilişkiye girmemiş olmam yani bakire olmam engel mi? bunu para için yapıyorum ve internette okuduğum kadarıyla 5000 dolardan bahsediyor sizce gerçek midir? üçüncü sorum bağışımı tüp bebek merkezine mi yapacağım?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bağış ve 5000 dolar nasıl bir arada oluyor? Böyle yasadışı yollarla ballı para peşinde giderken , eldeki bulgurdan bobrekten olmak da söz konusu...

1|0
    0|0
    • 3ay

yasadışı değil gayet yasal lütfen araştırın.

• 3ay

Şu araştırın kelimesi kadar teneke sesi çıkaran içi boş bir kelime yok Türkçe'de. Çok deneyimlisiniz çpk araştırdınız da ne diye nerede kime verebilirim diye sorup duruyorsun? Zaten tıbbın içinde olan biri neyi araştıracak ; kıbrısta kim yumurta alır kime satar gibi konulara mı başlayacağım?

Kıbrısta yasak olmayan bir şey yok zira, bize yavruvatan olsa da dünyada tanınan bir ülke değil , dolayısı ile orada yakalanmadığın sürece istersen adamın ayaklarını al sat ve kaç , kimse peşine düşmez. Bolivya koşullarına eş kısacası..

Gayet yasalmış :) Yok böyle bir devlet yasası , ne oluyorsa el altından. . Risk de senin tabii

En İyi Kız Görüşü

• Hee 5000bin dolar hee senin yumurtan a verecekler he Osmanlı torunumusun cokmu değerli yumurtaların

1|0
    0|0
    • 3ay

cahil misin? her yumurtaya aynı para isteniyor sadece benden değil.

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben talibim yumurtalarına ihtiyacım var 🐣

0|0
    0|0
  • Tek yumurtalıkla hamile kalma ihtimalin çok çok aza iniyor bunu bilerek yap her ne yapıcaksan. Ayrıca para kısmı o kadar fazla degil 1000 $ civarında

0|0
    0|0
    • 3ay

1000 dolarda az para değil 3 bin tl

• 3ay

1 kere okudugunda anlayamadıgın icin tekrar okuyup kaçırdıklarını algılıyorsun sanırım. Sen o almayı düşündügün 5 binle git kendine bir beyin al bence.

• 3ay

tekrar söylüyorum son kez ben yumurta bağışlıcam anne olma riski %00000000000000000001 bile azalmıyor. şimdi sus

• Nereye bagslicak san şöyle bende tasagim in tekini sağda olanı büyük olanı bagslicam

2|1
    0|0
  • Eğer para için yapiyosan yapma bence ama cocugu olmayan aileri dusunup yapacaksan birsey diyemem. Hersey para degil

0|0
    0|0
    • 3ay

maalesef para için yapmak zorundayım yani tabiki çocuğu olmayan insanlarada umut olmak isterim ama ilk amacım para.

• 3ay

Eger ozel universiteyse bisey diyemem ama devlet universitesiyse calis ne isin var :) Paraya bu kadar gozu kapali bakma. Para dedigin sey kagit parcasi. Bugun var yarin yok ya da yarin var bugun yok!

• 3ay

tam burslu okuyorum. paraya ihtiyacım olmasa yapmam heralde. kağıt diyerek geçiştiremezsin. malesef ihtiyacım var ve yapmak zorundayım. zaten çalışıyorum merak etme.

• Bu uygulamayi Türkiye de yapamazsın. Kizlik zarın da uygulama esnasinda yırtılır.

0|0
    0|0
    • 3ay

kıbrısta yaşıyorum, bakire kızlara kızlığını bozmadan kürtaj yapıldığını söylemişti doktorum

• 3ay

Arkadaş söylediğin ihtimal %1 in altında bu bir.
      Sağlıklı kişilerin cinsel ilişkilerinde gebelik şansı bile %25 bu iki.
      Üç, sağdan soldan duyduklarını bilgi diye satma.
      Ve dört, kürtajı hangi tıbbi aletlerle nasıl yapıyorlar iyi araştır.

• 3ay

İhtimalden banane. Kız yalan söylemiyor. Kaç kez yaptılar zaten sürekli seviştiler

• Kimse bu parayi kolay kolay veremez

0|0
    0|0
    • 3ay

teyzem çocuk sahibi olmak için yumurta bağışına başvurdu yanlış hatırlamıyorsam 4800 euro vermişti

• uzak dur

0|0
    0|0
  • 5bin dolar için değmez bence

0|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum ama senin yumurtan bir adamın spermleriyle birleşecek ve ikinizin çocuğu olucak haberin olsun

0|0
    0|0
  • Manyakmisn sen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet bekaretinin olmaması lazım bir ne yumurta bağışlaması lan Keskinoğlu musun sen?

0|0
    0|0
  • kıbrısta oluyor diye biliyorum. bakire olman engelmi bilemem. ben de bir ara düşünmüştüm

0|0
    0|0
    • 3ay

bakire olmanın engel olmadığını düşünüyorum çünkü bakire insanlara kürtaj bile uyguluyorlar :/ evet kıbrısta yaşıyorum zaten

• 3ay

bana özelden yazar mısın rica etsem. bu işlerle ilgiliyim ve ilgili arkadaşlar da var.

• ınanma bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...