Penis girdikden sonrami kizligini diktiriyim oncemi?

Benim cinsel iliski olmsdsn kaza ile kizlig8m bozuldu 😔ama icine bis8 g8rmedgi belli sadece dis kismi da yirtiklar var onlari diktircem zaten hemen tutar diue dusunuyorum simdi burdaki bazi erkejler diyo once iliskiye gir ondan sora diktir ama bn ihanet etmek 8stemiyorum icime hic bisi girmedi sonucda 🙂dis kismi yirtilfi sadece onuda diktirdem kul hakkina girermiyim kocamin 😞😞
Icine bisi girdikden sonra niye ben bosu bosuma diktiriyimmi icime bisi girmedigi icin diktirmej istiyorum ben

0|0
14|24

En İyi Erkek Görüşü

• hiç dokunma bence, diktirme ile uğraşma. sen iyi niyetle yapıyorsun belki ama evlendikten sonra bir şekilde ortaya çıkarsa izah edemezsin eşine yani anlayış göstermeyebilir. böyle kalsın zaten illa ilk ilişkide kızlık bozulunca kanama olacak diye kesin bir şart yok bazı kızlarınki ancak doğumla bozulabiliyor zar.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama benfe ilk iliskife 😞o aciyi hissetmek istiyorum doktorla konustum jinekolog olmadikca kimsr anlamaz dedi

• 3ay

acıyıp acımamasının kızlık zarı ile bir ilgisi olduğunu sanmıyorum, hissedilebilen bir şey değil ki ne içine sokan erkek için ne de kız için.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Bu ne leyn paçavradan mı bahsediyorsun da dış kısmında yırtıklar belli diyorsun. Ovarlok çektir oldu olacak hellam yaaaa...

1|0
    0|0
  • Bisiklet kazası mı

0|0
    0|0
  • Askim gecen fayanslari yikadim iste sonra paspasla cekiyordum yerleri.
    - eee?
    + sonra ayagim kaydi ben dustum elimde ki paspas gel vajima gir. Oyle isteee. s. s. s. s

...

1|0
    0|0
  • Diktir diktir

0|0
    0|0
  • Diktir git be kardeşim.

0|0
    0|0
  • kandırırsan kul hakkına girersin.
    ilişkiye girip girmeme kul hakkı doğurmaz.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bilip bilmeden konuşmayın burda sağlık sorunu var kaza eseri gitmiş diyor bunu evleneceği insana söyleyip söylememesi kendine kalmış bişey kul hakkına neden girsin?
      Kul hakkına girmesi için ilişkiye girip onu da ondan saklayıp diktirmesi gerekir.

• 3ay

Düzgün cümle kur sen de. "ilişkiye girip girmeme kul hakkı doğurmaz" da ne demek? Hocam bak geçmişinde bir kaza sonucu böyle bişey olmuş olabilir ve sonra da ilişkiye girmeden diktirmiştir ve bunu ona söylememiştir, bu kul hakkı doğurmaz ama ilişkiye girip diktirir ve söylemezsen bu kul hakkıdır
      Yani eğer söylemeyecekse ilişkiye girip girmemesine bağlı kul hakkı olur ya da olmaz

• 3ay

@herseyinhayirlisii ilişkiye girip girmemek kandırmadığı sürece kul hakkı doğurmaz. zina günahı vardır. anladınmı kafan aldımı. tekrar anlatayımmı. dini bilen tek senmişsin gibi artislik yapma burda.

• bunu evleneğin kişiye anlat açıkça doktor raporun da varsa sorun etmeyecektir tabi öküzün biri değilse

0|0
    0|0
  • önceee

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun sağlık için erekeni yap

0|0
    0|0
  • H bişey anlamaadım inan 😊😊

0|0
    0|0
  • Söylersin

0|0
    0|0
  • Penisi içine sok girerse senindir değilse zaten senin olmamıştır.

0|0
    0|0
  • doktora sor ne bilsin burdakiler

0|0
    0|0
  • birşey olmaz ben dikerim

0|0
    0|0
  • Nasil bozdun ln dayanamadinmi hevesli

0|0
    0|0
  • Yavru koklet iyice

0|0
    0|0
  • Afern sana

0|0
    0|0
  • Kumaş mı dikiyosun

0|0
    0|0
  • Beton dök içine en iyisi

0|0
    0|0
  • Diktir kimseylede yatma o erkekler kızlarıkullanan piyasa yapabiliceğimiz kızlar olsun diyen ve ondan böyle yazan şerefsizler malesef

0|0
    0|0
    • 3ay

Iliskiye girersem diktirmenin bir anlami yokki yapmadan diktirsem daha mantikli elbet vi gun olucak oda kocam olsun 🙂

• 3ay

Ben diktirsem kul hakkina girmem dimi cunku o cocukdan baskasini dusunmuyorum 😞😞😞zaten icime oenid girmedi dokyor daraltma ile bile ugrasmicak

• 3ay

Olmaz kimseyle yatmamışsın demene göre takma öyle şeyleri

• Sakın cinsellik yaşama. insanlar kafayı yemiş birgün evlenirsen evleneceğin kişiye sakla kendini

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten oyuzden diktircem zatenbiliskiyebgirmedim yaoipda diktirsem allahda affetmez kulda

• 3ay

Bende birini cok seviyorum ona olan sevgime ihanet etmek istemiyorum 😞😞

• 3ay

Sadece birgün evlenirsen cinsellik yaşa.. Yani eşinle.. Sevgili vs ile olma

• Ne diyeyim bilemedim gel ben iyice bir deleyim oyle diktir istersen

0|0
    0|0
    • 3ay

Neden ihanrt ediy8m 😞

• 3ay

Ben sadece bir teklifte bulundum karari vermek sana kalmis sen bilirsin

• zevkini yaşa sonra diktir o zaman

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama yaotikdan sonra ne anlami varki

• 3ay

bence yok zaten de sen illa diktiricem diyorsun

Kızlar Ne Diyor 13

• ben yapma derim hiç girme o topun altına zaten canın yanıcak bişey anlamıycaksın sonra da merak ediceksin yapmak istiyceksin en iyisi kendini uzak tut böyle şeylerden

0|0
    0|0
    • 3ay

Zaten icime bisi girmedi deligimin sekilinde belli sadece hsfif bir siyrik var doktor dartlmakla bile ugrasmicak

• 3ay

Yok ben yapmam sevdigim biri var ondan baskasiyla asla yaomam

• diktir

0|0
    0|0
  • Kızlık zarının hala zar gibi algilayanlardan misiniz?

0|0
    0|0
  • Bence hic diktirme ne olcak sanki birşey yapmamissin ki sen bunun için de inanmayan inanmasin bu kadar düşme be

0|0
    0|0
  • Asla yapma git direkt diktir

0|0
    0|0
    • 3ay

Zatenbdoktor daraltma ilebbile ugrasmicsk

• Diktir

0|0
    0|0
  • Böyle şeylere gerek yok. Çekiniyorsan bakire olmamaktan ileride eşine anlatırsın durumu.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya ben cinsel iliskiye girmedimki oyuzren ilk kan gelsin istiyirum kocsmla yaparken 😞o duyguyu hissediyin

• Kandıdcan dimi adamı

0|0
    0|0
  • Söylesen yeter ztn anlar bişey girmediğini

0|0
    0|0
  • nasıl yırttın ya?

0|0
    0|0
  • Aynı sorun. bende de var ve napıcağımı bilmiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben bakireligi bu kdr onemsemiyorum bakire olmayan biriylede evlenirim sorun olmaz

• Aynı durum benim de başımda ama ben diktirmicem açıkça konusacam. Inşallah inanır inanmiyosa da gitsin yoluna diktirirsen ve sonra dikurdigini öğrenirse sana guveni sarsilabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Bence diktir yapmamissin zaten kasar damgasi yersin ailen sana orusbu der 😞

• 3ay

Tövbe saçmalama annem biliyor durumu eşimin bana güvenecegini söylüyor

• 3ay

Ben olsam guvenirim bakirelik benim ocin onmli degil pek

• Nasıl oldu?

0|0
    0|0
Yükleniyor...