Lezbiyen p*rnosu izleyip boşalmak, önemli lütfen?

Kendisini erkek gibi hisseden bir kızım. Bu olay tamamen hormonlarımla alakalı. Kendimi firenleyip bu doğrultuda hiç bir şey yapmadım. Erkek gibi giyinmedim, davranmadım vs. Daha önce ilişkiye girmedim, bakireyim. Bugünlerde tuhaf rüyalar görüyorum, en yakın kız arkadasımla cinsel ilişkiye girdiğimi gördüm mesela. Bana lezbiyen veya biseksüel olma ihtimalimin fazla olduğunu söylediler. Böyle bir arzu içinde değilim. Kendimi denemek icin az önce lezbiyen konulu bir p*rno film açtım. İstemeden boşaldım şu an çok şaşkınım.
Sizce gerçekten lezbiyen olabilir miyim, böyle bir şey olsun istemiyorum yardımcı olur musunuz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey senin elinde bence ya kafanın karışmasına izin verme sen daha ilişkiye girmemişsin bunu tatmamışsın bir erkekle olmak daha iyidir, ayrıca hem sen de istemiyorsun böyle olmayı daha çok düşünüp de kafanı bulandırma hiç gerek yok :) bazı dönemlerde insanın başına gelebilecek şeyler insanın aklı başka türlü çalışıyor kimlik sorunu yaşıyor ama atlatırsın sadece rahat ol düşünme ille de izliyorsan normal izle

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O tarz filmleri ben de izliyorum bazen, neyle alakalı bilmiyorum açıkçası

0|0
    0|0
    • Bende testosteron fazlalığı var, ondan mıdır acaba bende bilmiyorum moralim çok bozuldu

• Erkeklerde mi yoksa bayanlardan mi hoşlanıyorsun

• Teşekkürler eig için

Erkekler Ne Diyor 21

• Psikoloğa gitmelisin. buralara bakma... herkes kafasından sallıyor, ciddi konu git psikologa. En azından gerçekten neye eğilimin olduğunu anlarsın.

0|0
    0|0
  • Kendini psikolojik eğitmen gerek. Sevgili bul ama erkek olsun. Benim vardı ve kurtuldu bu durumdan daha çok sevişerek ve öpüşerek durumu halletmek mümkün.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum,1 yıldır kimseyle çıkmadım artık erkekler ilgimi çekmiyormuş gibi
      İlişkiye giremem, bakireyim ve olsunda istemiyorum

• Pekala denemeyi denerim, erkekleri yakışıklı falanda bulmuyorum varya acayip bir durum çıldıracağım

• Sen bul bir tane sevmesen de ilgi göster hiç ayrılma hep sarıl yakın kal bak nasıl düzelicek

• erkeklere ilgin var mı bilmiyorum ama eğer yoksa lezbiyen olabilirsin, her lezbiyen erkek gibi giyinecek davranacak diye de bişey yok ve de, tabi erkeklere de ilgin varsa biseksüelsindir

0|0
    0|0
  • Sonuç ta bayan sın ve bir iç güdü ile boşaldın normal bu yani kendine eziyet etme ben öyle miyim bölemi.

0|0
    0|0
    • İnan elimde değil, koyuyor cidden koyuyor

• Seni anlıyorum
      Ama daha fazla detaya giremiyorum arzu edersen mesaj at sen bilin

• Bide gay izle bakalım acaba nolcak.

0|0
    0|0
  • gerçekten lezsen sana sarışın bir fıstık ayarlarım

0|0
    0|0
    • Öyle demez misin, değilimdir olmak isteyende yok zaten

• Bir erkek arkadaşı yapmayı denedin mi

0|0
    0|0
  • Bence böyle yaptikca kendini ruhen , ahlaken ve psikolojik olarak bozuyosun

0|0
    0|0
  • Öylesin shhs

0|0
    0|0
  • Yani ne istiyor sun anlamdim

0|0
    0|0
  • Lez biriyle iliskiye gir anlarsin o zaman

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak Lez videoları izlerken ben bile bosaliyorum

0|0
    0|0
  • Kendni ona öğrmşsn

0|0
    0|0
  • Evet lezssin ama istemiyosan var bunun yolları

0|0
    0|0
  • Lezbiyen olma ihtimalini bilmiyorum lezbiyen p*eno izlemen normal bende izlerim her zaman

0|0
    0|0
  • Hhhmmm olabilir, bendeharbi erkeğim,
    Ama lezbiyenler sen bende cok hoşlanıyorum

0|0
    0|0
  • Bence normal bisey ilk defa oldugu icin

0|0
    0|0
  • Vucunun istediğ ile kendi istediğin şeyler çok farklı ama buda neyazıkki normal bir durum.
    Bu durmu kendi lehine cevirmeye calış mesela bir erkek ile ilişkin olduğunda sen dominant ol. Seks yapıyorken uste olan sen ol sen seven taraf olduğunu düşün. Kendü boyunduruğuna al o erkeği.
    ya da çok uc noktada ise bırak kendini sadece kızlar ile takıl.
    Ama yapabiliyorsan ilk dediğimi uygulamaya calış

0|0
    0|0
  • eğilimin var... ama biri ile yatmadan lezim diyemezsin

0|0
    0|0
  • Bende erkek izleyip yapmistm bir kez. alakasi yok bence

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 2