Seviyorum ama...canım aşırı sıkkın ya ne olur üzerime gelmeden gerçekten sağlam cevaplar...

Sevgilimi aşırı çok seviyorum hatta ilerisini bile düşünüyorum o da beni seviyor ne kadar seviyor bilemiyorum..ilersini düşündüğünü söylüyor ama ne kadar ciddi onuda bilemiyorum Şimdi konuştuk ona sana bişi söleymmi aşkm dedgelm evet söyle tatlım dedi Seni çooooook ama çok seviyorum dedim işi gücü cinsellik ya.gel hadi şöyle yapalm gel böyle yapalm insan bir bende seni seviyorum der dedim aşkmm bende bende :D yazmş aynen böyle ben yatıyorm canım iyi geceler dedm hala tatlım canım aşkımm yavru kuşum seni canımdan çok seviyorumm ama kötüyüm çok fenaym yazmş onu çok seviyorum ama cinsellik konusunda çok fazla ilgili rahatszm söyledm defalarca hala aynı yaşım 23 ne yapaym cinsellk tavan yapmş durumda neden utanıyorsun sen benim eşim olacaksın insallah diyor...Ama ben ayrılmak istiyorum aslında bunu yazarken bile zorlandım bu cümleyi mecburiyetten sırf cinsellk durumdan dolayı...Sizce ne yapsam?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Normalde şimdi ne söylesem yanlış olacak. Terket desem belki, samimidir, belki siz seviyorsunuzdur gerçekten pişman olacaksınızdır. Ya da hiç pişman olmayacaksınızdır. Terketme desem, bu kişi beni kullanmaya çalışıyor diye emin olacaksınız belki ilerde ya da cidden evleniceksiniz. Bu durumda bu kararı sadece kendi samimi hislerinizle vermeniz en doğrusun. Ne istiyorsanız onu yapın.

1|0
    0|0
    • Ne karar verirseniz verin, bu konu sizi rahatsız ediyorsa, bu konuyu önce o kişi ile ciddi bir şekilde konuşup , sınırlarınızı söyleyin. Ondan neyi duyup , neyi duymak istemediğinizi. Hep sevgili gibi değilde birazda arkadaş gibi konuşmayı deneyin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Benim fikrim eğer ayrılacaksan onunla cinsel bişiler yaşamana gerek yok ama sende seviyorsann yaşa ama bozdurma kendini arka kapıdan girsin bırak ama ön kapıyı kilitle canımm eminim seni sevmediğinide anlıyosundur zaten bol şanslar ;)

0|0
    0|0
  • bence onun amacı seks sen bugun seks yap senı kullanmaya baslar sonundada ayrılır emın ol buna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen benim esim olcaksin deyip dikkat et bisey olmasin . . Kader, Allah bilir bunu umarim kalbince olur hersey ama sen boyle devam et bence canim :)

bir kere daha konus onunla anlat guzelce ve saka yapmadgnz bir anda soyle bunlari

1|0
    0|0
  • şimdiyee ayrılırdım tahammulum yok böyle konularaa yaaa,seni kullanıo gbi gelio bana

0|0
    0|0
    • doğru ama bana bakışları kalbime işleyebiliyorsa bilmiyorum ya kafam aşırı karışık

• benim sewgilim düşünse bile söyleyemzdi ya garibim cunku aramzdaki sammyet sınırlıydı..o da sewerdi çookk,ama sewgi bu şeklde ifade edilmemeli

• seni sevmiyor niyeti başka gibi.. bitir gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...