Aldatma Üzerine ? Ne Dersiniz Bu Konuda ?

Devamlı görüyorum, swinger hayranı, veya eşini, sevgilisini yahut partnerini aldatmak isteyen bir yığın insan var bu sitede. Sade cinsellik anlamında değil, duygusal anlamda da. Bunlar gerçek mi ? Yoksa bizi bir güzel yiyorlar mı ? :D Tamam, bugüne kadar çok sevgilim oldu ve 3-4 kişiyle birlikte olduğum da oldu. Ama ne sevgililerimi paylaştım başkasıyla ne birinin sevgilisini ayarttım. Garip geliyor bana.

Ve sahiden, aldatılıyorsa bunun sebebi nedir ? Sıkıldım gibi saçma bir cevabı olamaz herhalde. ?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Sana bir şey diyim aldatmak hobim var niye bilmiyorum ama yasak aşklar tam benim işim :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet aldatma konusu giderek yaygınlaşan bir konu doğru. Kişinin eşini gizli saklı, yalanla dolanla aldatması hiç hoş bir şey değil. Bırak evliliği ihanet her türlü ilişkiyi zehirler İster arkadaşlık, ister iş ortaklığı, isterse evlilik olsun farketmez. İhanet her ilişkiyi yıkar.

Ama swingerlikte yalan dolan yoktur. İhanet yoktur. O yüzden zaten swing yaşam tarzı belki de en dürüst ilişki şekillerinden biridir ve giderek yaygınlaşmaktadır

0|1
    0|0
  • belki başka kız ilgisini çekmiştr zaten gerçek sewen we yüreğyle sewen aldatmaz kenmdden biliorum

0|0
    0|0
  • Aldatmaya eğilimli insanları IQ'su daha düşük olurmuş.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• swinger lar tamamen batının özentiliği ordan türeyen şeyler. normalde tabiki kendi ülkemizin kültüründe böyle bişey olmaz. ben amerikada bulundum bir süre ordaki hayat tarzını da seviyorum herşey bana göre gibi bişey orada heryerde swinger her yerde gay falan .. vb.. eğlenceli yani ama nolursa olsun eşimi sevgilimi partnerimi paylaşmam o yataktaki tek erkek ben olurum türküz yani asimile olmayacağım ve bence olunmaması gereken tek konu da odur . ha diğer konuya gelince fırsatını bulursam aldatırım aldatmak için de can atmam ama olursa affetmem 2 kızla threesome da yaparım. bunlar daha kabul edilebilir şeyler. ama hayatta eşimi kimseyle paylaşmam tekrar söylüorum yemişim swingini

0|0
    0|0
    • Esinizin iki erkekle gang bang yapmasi da swinger a gore daha kabul edilebilir olmali bu durumda?

• haklı olabilirsin kendine göre ama benim düşünce yapım da bu

• Buna katılırım işte, herkes dilediği şekilde yaşayabilmeli ve düşünebilmeli bence de.

• o zaman aklından zoru vardır herhalde...

0|0
    0|0
  • Sen zaten 3-4 kişiyle birlikte olarak kendini aldatmışsın, cevabı kendin verebilmen gerekiyordu.

1|0
    0|0
    • Benim olayım bundan belki 4-5 sene önce. Gerçek sevgiyi bulana kadar. Gönül eğlendirme amaçlı.

Yükleniyor...