Benim gibi olanlar var mı?

Ortalama 7 yaşımda öpüşmeye hiçbirşey anlamasamda kızlarla oyanaşmaya başladım hatta 11 yaşımda ergenliğe girdim ve 7 yaşımdan 13 yaşıma kadar her yaz tatili akrabamın kızlarıyla bütün yaz tatilini hergün öpüşerek ve sevişerek geçirirdik köy yeri olduğundan yerde ve hep yanyana yatardık gündüzleri hep oral seks yapardık ergenliğe girmeden öncede böyleydi sonrada devam etti ikiside benden büyüktü ve ben 7 yaşımdayken onlar 12 14 yaşlarında hep cinsellikle büyüdüm hep seviştim ama kimse gerçekten bana aşkı tattıramadı hiç aşık olamıyorum devamlı cinsellik istiyorum benim gibi olan var mı?

Güncellemeler:
Verdiğiniz Cevablar Dolayı Teşekkür Ederim. Hakaret Edip Dalga Geçmeye Çalışan Arkadaşlar Yazık Size

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• senin gibi olan yok hayatım. ciddi bir psikiyatrik tedaviye ihtiyacın oldugunu düşünüyorum, anormal şeyler bu yaşadıkların normal degil ve maalesef ömrün boyunca cinsel hayatını çok olumsuz etkileyecek..

0|0
    0|0
  • ciddi anlamda bir problemin olduğunu düşünüyorum hemen oturduğun yerden kalk ve bi uzmana git

0|1
    0|0
  • sonun son değil :)

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Şaka mı bu?

O yaşta ne oralı be?

0|0
    0|1
  • Psikolojik yardım alarak normal insanların hissetme ve düşünme sistemini öğrenmen lazım, bu profesyönelde olabilir bir arkadaştanda olabilir, ama bir yardım şart

0|0
    0|0
  • 5 yasında kalmıyodu tuvelette kızın ıcındeydım :)

2 cm le :D senden hızlı olmasın bıraz hızlıyımdır

1|0
    0|0
  • kaçınnnnnnnnnnnnnnnn bizede saldırır bu

0|0
    0|1
  • kendi ailenden uzak dur derim

1|0
    0|0
  • Bi süre sonra sıkıolusun adamım :)

0|0
    0|0
    • Sıkıldım Zaten Hacı Aşık Olmam Lazım BAşımı Döndürecek Bir Hatun Arıyorum

• Sonra o kız senın harbiden başını döndürüyo bu sefer yeniden başlıosunn :)

• sen nasıl bir hayvansın ya?

0|0
    0|0
  • Sen çok erken başlamışsın aşkı sevgiyi tatmadan cinselliği tanımışsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...