Erken boşalmayı nasıl anlayabilirim?

Hiç cinse ilişkiye girmedim, mast ile idare ediyoruz işte 😂 Mast ta erken boşalma anlaşılır mı ve ne kadar süre altı erken boşalmaya girer? Yardım lütfen..

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• kızı tatmin etmeden boşaldığın her süre erken boşalmaya girer

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet Mastürbasyon erken boşalmaya neden olabilir. Aslında erken boşalmanın tedavisinde de mastürbasyon kullanılır ancak yanlış tekniklerle ya da zamanlaması doğru yapılmayan mastürbasyon zaman içinde erkeklerde erken boşalmaya neden olabilir.

Erkekler mastürbasyon yaparak bedenlerini erken boşalmaya programlayabilirler. Ergenlik döneminde ayıp, yasak, günah korkularıyla mastürbasyon yapan erkek doğal olarak hızlı yapmaya çalışacaktır.

"Mastürbasyon yapanın gözü kör olur" gibi cinsel mitlerle korkan genç bunu bir suçluluk duygusu içinde hızlıca yapar.

Ergenlik döneminde erkeğin kendine ait bir odası olmaması da üzerindeki yakalanma baskısını arttırır.

Arkadaşlarına hava atmak isteyen ergenlik çağındaki gençler mastürbasyon sayılarıyla övünürler ve bu yüzden de erken boşalmayı öğrenirler.

Ergenlik çağında mastürbasyonla öğrenilen erken boşalma daha sonrasında kalıcı hale gelebilir.

O nedenle hormonlariniza ve kendinize sahip çıkın dikkat edin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• hacı bunu bende merak ediyorum 0 deneyim :D 1 dakka mı sürer 2 dakka mı yoksa saatler mi alır kestiremiyorum :D bilen duyan gören anlatsın :D

0|0
    0|0
  • Kronometre var mi? Hassas ölçüm lazım.

0|0
    0|0
  • İlişki yaşadığın bayan orgazm olmadan boşalırsan erken boşalmış olursun.

0|0
    0|0
  • erken boşalma sorunu yoktur kadınların tamamında geç boşalma sorunu vardır

0|0
    0|0
Yükleniyor...