Arkadaşlar sizce bu olay normal mi?

meraba arkdaşlar bir sorunum var ben 19 yaşındayım bir evde arkdaşımla kalıyorum(erkek) ama bir sorun var mesela arkdaşımın penisini kalkık olark eşortmanın üzerinden felan görsem ben hemen ereksiyon oluyorum. Sizce bu normal mi gay mıyım acaba?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• değil ılıksın

0|1
    0|1
  • bence yaştan dolayı "geri kalmamalıyım" psikolojisi :))

1|0
    0|0
  • gençsen istek fazladır ve sadece aklına seks diği için ereksiyon olabilirsin normaldir. ben de çıplak bayan görünce cok tahrik oluyorum ama asla hiçbiriyle yatmak istemiyorum. onun gibi aynı. sadece çağrışım

0|0
    0|0
    • aynen bende hayatta birlikte olmak istemem ama bilinç altımda böyle bir şey varda benım mmı haberim yok diye suphelendim

• yok be annem dediğim gibi işte. herkese söyleme yanlış anlarlar :)

• hay bir mukayet olun su seyinize ya affedersinde her b...a kalkyior ya

0|1
    0|0
    • malesef gel yapalaım dediğimizde yapıcak kız yok

Erkekler Ne Diyor 3

• adamın çüküne neden bakıyorsun durup duruken, bırak ereksiyon olmuş olsun. eğer aklın ve gözün sürekli adamın penisindeyse sende eğilim var olabilir. vardır demiyorum ama olabilir gibi geldi bana.

0|1
    0|0
    • her dk bakmıyorum tabiki arasıra dalıyorum böyle oda önümden geçerken görüyorum öyle yoksa penisie bakmak için peşinden dolascak halım yok

• bereber bulunduğunuz ortamda neye kalkıyor ki o? ayrıca gay miyim diye soran da en azından bir eğilim vardır. içinden böyle bir şey geçmese bu soruyu sormazdın sanırım.

0|0
    0|0
    • sabah ereksiyonunda felan ya da bılmıyorum pcden prn da izliyor olabilir

• ılık detected

0|0
    0|1
Yükleniyor...