• Sor
  • Bence

Eş değiştirme/Grup Aksiyonu

Dikkat ettimde genelde burada herkes bu konuya çok soğuk bakıyor. Herkes birbirine "aaa sapık, olur mu öyle şey" diyor. Fakat twitter aleminde rekor... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Ben katıldım böylesine , öylesine takıldığım kız arkadaşım vardı, paralı üyelik ile bir siteden bir çiftle mesajlaştık. Onlarda evli değil , diğer kadın kibarca adamın metresiydi. onların evinde buluştuk nerdeyse 1 saat sanki normal bir misafirlik gibi geçti. sonra eş değiştirmeden çok beraber aynı ortamda sevişmeye karar kıldık. seviştikten sonra biraz benim ısrarım ile benim kız arkadaş ile diğer kadın biraz öpüşüp birbilerine dokundular bizde seyrettik derken bitti ve evden ayrıldık. tekrar yapalım dedik ama bir türlü uygun zaman olmadı.

Kızlar Ne Diyor 4

• Olabilir, doğal karşılarım.Fakat kendi nezdimde onaylamam.

• ben bu konunun Türk olmakla bir ilgisinin olduğunu düşünmüyorum. Kıskancım ve tek eşliyim. Bana bu yüzden ters geliyor.

• Hayı pek tabi Türklükle alakası yok. Ama bizim toplum biraz bu konularda çekingen olduğundan dolayı (ki öyle değilmiş) Gizli olunca herkes bilinçaltındakini bir şekilde dışavuruyor.

• Öncekileri Göster
    • bana mı yobaz diyecekler

• bende anlamadım sana mı bana mı ona mı ?

• farklı bir heyecan sonuçta. isteyen yapar istemeyen yapmaz

• sen sen eşine izin verirmydn

• soruyu bir daha okumanızda fayda var. Zira ben kendi görüşümü bildirmedim. Gözlemlerimi yazdım.

• Öncekileri Göster
    • tamam söyleyin merak ediyoruz.

• sen evet hayir de bir hele

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç bir yerde yanlışlık yok,sex bu,isteyen istediğini yapar...

• O konuda sıkıntı yok zaten. Yani tezatlıktan dolayı diyorum. Buradakiler başka Cumhuriyet orası başka Cumhuriyet gibi.

• swingırların burda işi olmaz,
      twitter çok hızlı ve kolay ileşim aracı ayrıca,
      birazcık kullanıcı profilide farklı...

• eş değiştirme olmaz da grup olabilir. eş değiştirmeden çiftler olarak aynı ortamda olabilir

• evet twiterda bende birtanesine denk geldim.. bana pek hoş gelmedi ama kim neyaparsa yapar beni ilgilendirmez. hatta bir tweet te "karın şuan altımda" diye yazıyordu...

• ne alakası var oradakı ınsanlarla buradakı ınsanların her belkı orda olan burda yok burda olan orda yok .. Evet eş değiştirme falan çok var açıktan ya da kapalı kapılar ardında herkez bır şeyler yapıyor artık... Ahlakı bozmayı çağ atlama lwl atlama olarak goruyorsan uyur kardeş tarla senın bahçe senın ...

• üstad sen benim soruyu anlamadın galiba. Level atlamak kısmını eleştiri olarak yazmıştım.

Yükleniyor...