Evli bir erkek , neden bekar kızlarla ilişki yaşamak ister ?

son zamanlarda sıkça rastlıyorum en çokta ks'de sorulan evli erkek=Bekar kız ilişkisi.

Benim anlamadığım evli bir erkek neden kendi gibi evli bayanla değilde bekar bir kızla ilişki yaşamak istiyor.

Evli erkekteki amaç ''Beni mutlu et'' ... evdeki karısında bu mutluluğu bulamayan tipik evli bir adam neden bakire bir kızla ilişki yaşamak istesinki ? Ben bunun mantığını çözemedim hiç.

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuyu aslında sadece erkek olarak değilde iki taraf içinde sormak lazım, aslında cevaplar kalıplaşmıştır yani hepimizin bildiği bel altı konular yeni heyecanlar monoton bir dört duvar ilişkisi ilişkinin istenildiği gibi gitmemesi vs. vs. bu dediğini kadınlarda yapıyor'ki günümüzde aldatan erkekten çok kadın sayısı vardır. Her insanın kişiliğine göre istekleri ve arzuları değişiktir bu evlilik içinde yaşadıkları eksikliklere göre bağlıdır, bekar bir kız bakire bir kız bunlar sadece evli erkeğe heyecan katan bir durumdur, ki günümüzde tonlarca örneği vardır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Dur bir tahmin edeyim...Belki de Bekar kız daha ateşlidir. Evde Eşi zaten bildik olmuştur. Ama bekar vede Bakire bir kız daha açtır, daha isteklidir, bir bıraktımı kendini uçurur ortalığı. Hele bir de Adamın evde Sığır vari karısı ( yani cinsellikten haz almayan, sadece görev icabı iş yaprıran biri ise).

1|0
    0|1
  • Söylediğiniz gibi işte tipik adam örneği, evde paylaşabileceği hiçbir şey kalmamış artık birbirlerini dinlemiyorlar bile o da çareyi dışarıda arıyor. Artık kim denk gelirse arkadaşlık edasında dertleşiyorlar genç kız onun hayat tecrübesinden yararlanıyor, bir nevi kendini kandırıyor. Evli erkek ise kaybettiği mutluluğu onda bulduğunuz sanıyor. İçinde yeni bir aşk filizlendiğini düşünüyor... Gerisini az çok sizde tahmin edebiliyorsunuz...Gencecik bir kızın daha hayatı mahvoluyor...

1|0
    0|1
  • Muhittin diye bir adam var tamam mı

Bi tane reyonda tazecik bir tane şeftali var

Bi de birisinin elinde ısırılmış bir şeftali var, ama tazecik yenecek durumda...

Şimdi Muhitin taze olan daha çekici oldugu için, onun için çabalıyor... Taze varken niye ısırılmışa gideyim diyor.

Yani şu iğrenç durumda verilebilecek en basit örnektir... O erkekte yvşktr ayrıca. adam değildir. Uçkuruna sahip çıkamayacaksa evlenmesinler.

1|0
    0|1
  • bu senin anlatman bizim yorumlamızla olacak şey değil , öyle bir an gelir bir bakış bütün hayatını değiştirir.

1|0
    0|0
    • bu insanın brazda kendi iradesiyle alakalı.

• senin özgüvenin çok yüksek ben hep şunu derim Allahım kimseyi kadınla test etmesin , ne kadar iraden kuvvetli olursa olsun ,bazen kadına karşı duramazsın

• benim anlamadığım.. Ben evli olmadığım halde sevgili edinemiyorken 3 tane sevgilisi (evli ayrıca) olan bir adam.. ve bu 3 kızıda birbirleriyle tanıştırıyorsa.. VE EVLİ OLDUĞUNU söylüyorsa..

Ben bişey bilmiyorum. Ben anlamıyorum yani :D

Öyle insanlar sevgilisi olduğu adam tarafından tekmeyi yiyince 35 yaşına doğru dürüst adam gibi emek harcayıp hayatını kazanan bir adamın karşısına çıkıcak. onun hayatını sömürmeye devam edicek. ama o yaşına kadar yemediği halt yok.

Ben bu yüzden evlilik kurumunun ta mına koyim.

0|0
    0|0
    • çok iyi seç karşındakini boşanmalar kıyamet kadar özellikle şehirdekiler , git yayladan bir kızla evlen kafan rahat olsun

• dediğim gibi evlilik kurumuna sevgim saygım inancım kalmadı. :D

• kızların suçu bu. parmakta yüzük yok yüzüme bakan yok. yüzük var, neler var neler var.

1|0
    0|1
  • İçinde bulunduğu meyve bahçesinde, henüz tadına bakmadığı meyveler olduğundandır. Yalnız şöyle bir gerçek var ki, erkek yüz bulmadığı birine yaklaşmaktan çok çekinir. Özellikle evli ise. Bu işler karşılıklı anlayacağın. Tek suçlu erkek değildir.

1|0
    0|1
  • bekar kızlar daha hoş geliyor kulağa ondan

1|0
    0|1
  • kadınlar erken çöküyor bu sebeptende olabilir

0|0
    1|1
  • Öncelikle şu soruyu cevapla: evli erkek neden aldatır?

Monoton bir evlilikten sıkılan erkek heyecan arar, bu heyecanı da çoğunlukla bekar ve daha az tecrübeli bayanlarda bulur.

0|0
    0|1
  • zevk meselesi

0|0
    0|1
  • evlenen kurtulmaya çalışıyo demek ki:)

0|0
    0|1
  • daha evlilik kurumunu kabullenmemiştir...hızlı zamanlarına nojtajik bir dönüş...

0|0
    0|0
  • bekar olan kız evli erkeklere ilgi duyuyorda ondan.. evli olan erkek için pek birşey farketmiyor..

0|0
    0|0
  • arılar neden her çiçek den bal alırsa o sebebten . :D

0|0
    0|0
  • yeni birşeyler deniyor bunlara kanan kızlar kız diyemiyorum ama midem bulandı yine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gozleri ondan ve hala genc kizlar beni yakisikli bulup istiyormu hala is yaparmiyim dusuncesi. Kendilerini tatmin etme cabasi, evli bayanla olmasi salincali zor. Bekar kizlar daha kolay av. Evlinin cok zahmeti var bulusmak icin binbir turlu bahane bulacak bulusabilmek icin genc bekarin bu zorlugu sorumlulugu yoq

1|0
    0|0
  • o zaman bende soruyorum neden evli erkek bunu yapacagına boşansın dilediği ile birlikte olsun neden bakire kızın namusuyla oynuyor şerefsiz namussuz

1|0
    0|0
  • erkekler, kızların ilki olmak ister de ondan egolarını tatmin ediyorlar.

0|0
    0|0
  • sevmedikten sonra birçok bahanesi olabilir

0|0
    0|1
  • bende bekar bir kizim bana evli erkekler cok cekici geliyor ama Allah korusun bugune kadar evli erkeklerle birsey yasamadim ama acayip cekici geliyorlar hayaller kurarim ama sadece hayalde kalir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...