Vajinal mantarı geçirmek için sirke kullanan?

İnternette vajinal mantarın geçmesi için vajinal bölgenin suyla karıştırılmış sirkeyle yıkanmasının faydalı olduğunu söyleyen bir yazı gördüm ama faydalı mıdır zararlı mıdır karar veremiyorum. Deneyen var mı?

Güncellemeler:
3ay arkadaşlar doktora gitmeden önce böyle bir şey sorar mıyım ya? elbette doktora gittim, ilaç işe yaramadığı için soruyorum.

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Vajinal mantar tedavi yöntemi alternatif olarak bize iki yol gösterir özellikle hassas olan bu konuda genel olan iki şey vardır. Vajinal mantar tedavi yollarından biri tıbbi tedavi yöntemi diğeri ise bitkisel tedavi yöntemidir.

İlaç işe yaramamış, bitkiseli açıklıyorum.

Vajinal mantar enfeksiyonu tedavisinde izlenen diğer yöntem ise bitkisel tedavi yöntemidir. Bu tedavi yöntemi tamamen doğal yollarla yapılan bir tedavi şeklidir.

Bu yöntemde doğal su, doğal oluşan bitkiler, doğal ortamdan alınmış tohumlar kullanılır. Bu tedavi yönteminde kremler ve karışımlar tarife göre oluşturulabilir kişi kolaylıkla bu tarifi uygulayabilir kesinlikle yan etkisi yoktur ve doğaldır. Bitkisel tedavi yönteminde bölgeye sürülecek kremi kendiniz oluşturursunuz en azından kimyasal madde içermeyen tamamen doğal bir krem elde edersiniz. İçeceğiniz doğal içecekler olur bunu da size bahsedilen tarife uyarak oluşturduğunuz karışımı içersiniz.

Hiçbir yan etkisi olmayan bir yol mu yoksa kimyasal bileşenlerin bir araya getirilerek sadece geçici çözüm sağlayan bir yöntemi mi tercih edersiniz?

Bu tedavi yönteminde kesinlikle herhangi bir şikayet olmaz siz hiç bitkilerin zararını gördüm diyeni duydunuz mu? hiçbir yerde bitkilerin zararını anlatan bir şey bulamazsınız. Kullanılacak bitkilerin veya tohumlarının kullanmasını ve neye yaradığını öğrendikten sonra hiçbir zararını göremezsiniz çünkü her bitkinin kendine özgü bir yararı var. Yıllar öncesinden günümüze gelen ve günümüzde botanik uzmanlarının dahada güçlendirdiği bir formül uygulayarak vajinal mantar probleminize elveda edebilirsiniz.

Uzun oldu ama, okursan yardımcı olacaktır bu yazı sana...

0|0
    0|0
    • 3ay

hangi bitki olduğunu da söyleseymiş keşke :)

• 3ay

Eee, hastanenin de bitkisel yeri çözemediyse, kendiniz de çözemezsin ki bitkisel yöntemlerle. İlaç olmuyor diyeceksiniz, doğal bir şeyler olsun. İçilebilir, sürülebilir falan.

• 3ay

bitkisel değil antibiyotik verdi onlar. tekrar gitmeyi düşünüyorum ama boşuna gittiğimi de biliyorum. neyse.

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşimin bacaklarinda vardı mantar doktora gittik ilaç verdi kullandı ama gecmedi sirke sürdük bizde geçirdi yani faydası olabilir senin hastalığın için de

0|0
    0|0
    • 3ay

bacak tamam da vajinal bölge daha hassas, o yüzden soruyorum.

• 3ay

O bölgeye kullanmadik malesef. Geçmiş olsun

Erkekler Ne Diyor 10

• Kullanma derim.

0|0
    0|0
  • Saçmalama mantar kremleri oluyor onlardan kullan ama hepsinden önce doktora git.

0|0
    0|0
    • 3ay

saçmalama derken? yazıyı ben yazmadım, internette gördüm. çoktan gittim, bir faydası olmadı.

• zararı olmaz.

0|0
    0|0
  • mantar ilacı kullanmak varken

0|0
    0|0
    • 3ay

İLAÇ KULLANDIM DİYORUM Allah sizi sırayla mı yolluyor be arkadaşım öff ya öffffffffffff

• 3ay

antiseptiktir, tabi ki yarar.

• 3ay

tamam içiyorum o zaman. işe yaramasa da zaten sağlıklı.

• Doktor fıtıl vermedımı

0|0
    0|0
    • 3ay

Pardon once bakıremısın dıye sormalıydım

• 3ay

doktorun verdiği hiçbir ilaç işe yaramadı.

• Bendede testis torbamda mantar vardı doktora gitmeye utandığım için nette araştırdım birsürü seçeneklerin arasında listerin adında ağız gargarasını torbaya dökerek ovalayın yazıyordu. Bendede o listerin gargarası vardı 1 hafta boyunca o şekil yapmıştım felaket bir yanma hissi geliyordu ve sonra ferahlıyordu. Bu şekilde sorunu hallettim şükür.

0|0
    0|0
  • Yanar lan oo

0|0
    0|0
  • yaz.

2 tatlı kaşığı karbonata 1 çaykaşığı sirke kat karıştır jelimsi olacak iyice sür onu üzerinide streç filmle kapat hava almasın iyice emsin. 1 saat böyle bekle. baktın çok koyu 1-2 damla daha sirke at. bunu 2 hafta kadar uygulaman gerekecek.

yok 2 günde bu işi çözmek istiyorum dersen ısırgan otuyla mantarlı bölgene masaj yapman lazım bira yakar ama 1-2 günde biter sorunun.

0|0
    0|0
    • 3ay

oha nereden biliyorsun bunu?

• 3ay

kazanda herbalizm dersleri aldım.

• Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • O değil de, diyelim ki sirke iyi geliyor, peki kokusunu ne yapacaksin? Yanına yaklaşılmaz senin sonra...

0|0
    0|0
    • 3ay

Yıkanıyor kullandıktan sonra. Deli misin sen ya gdjgajdjkljksaj

• 3ay

Sonunda güldüğüm bir yoruma agresif diyorsan o senin sorunun ;)

• 3ay

Tamam öyle olsun, ama itiraf et sert kızsın.

Kızlar Ne Diyor 7

• Genital bölgenize su dışından bişi dokunmasın. Saçmalama.

0|0
    0|0
    • 3ay

saçmalama ne demek ya sizin kafanız mı güzel? BİR YERDE OKUDUM DİYORUM, BEN YAZMADIM YAZIYI! Allah Allah ya sabır.

• doktora git vajina çok hassastır öyle emin olmadığın şeyleri kullanma

0|0
    0|0
    • 3ay

Daha kaç kere yazacağım doktora gittim ama ilaç işe yaramadı diye çok merak ediyorum. öfffff.

• 3ay

ay evet, bir de anneanne :)

• 3ay

aynen ya :)

• Doktora git onun yerine

0|0
    0|0
    • 3ay

çoktan gittim, bir faydası olmadı.

• YalTtt

0|0
    0|0
  • kız benimde öyle ya yıllardır doktora gidiyorum geçmiyor ya

0|0
    0|0
    • 3ay

ben de :(

• 3ay

iç tarafları yakmıyormu

• 3ay

içe sürmedim

• kullanabilirsin bunu doktorlar oneriyor zaten ama ayni anda ya hastane ya da sahlik ocahina gidip bunun icin bir ilac yazdir 5 gun kullaniyorsun sadece 2 gun sonumda da cok rahat hissettigini gprursum bidd suyu fazla tuket

0|0
    0|0
  • Yani doktora git ama evde yapılmış olan sirke varsa direk te uygulayabilrisn b, problem olmaz doğal sonucta

0|0
    0|0
    • 3ay

çoktan gittim, bir faydası olmadı. sen denedin mi peki?

• 3ay

teşekkür ederim.

• 3ay

Ben teşekkür ederim.

Yükleniyor...